Комментарии к видеоальбому 'Шлях до Європи (ТВ-03.04.2015)'
от Антоніна 11 апр 2015 9:08:21
к видео перекладає Олександр Апальков.
Ця передача ще раз переконує, що чиновництво у державній системі України - це Берлінська стіна, яка з'їдає нашу

перспективу. Дякую, пане Олександре, за синхронний переклад. Тримаймося!

--
от І.П. 11 апр 2015 9:07:10
к видео перекладає Олександр Апальков.
Мудрий німець. Дякую.
от Татьяна 11 апр 2015 9:05:52
к видео перекладає Олександр Апальков.
Cпасибо, Александр, за ещё одно свидетельство того, что в Западной Европе иначе видят нашу украинскую действительность, не понимают остроты положения - даже наши сторонники.К сожалению, негативные особенности нашего государственого управления, антинародного, алогичного, продажного (и сейчас не в меньшей степени!) отталкивают от нас здравомыслящие силы Запада. Горько, но это так! С уважением, Татьяна.
от Читач 11 апр 2015 9:03:58
к видео перекладає Олександр Апальков. (ответ)
Дарма прихований гість намагається поплюжити коментар Єременка.
от П.Гайворон 11 апр 2015 9:01:15
к видео перекладає Олександр Апальков.
Дякую! Згоден!

Корупція і правовий негілізм зїдає країну.

Подолати їх за умови корумпованої центральної влади неможливо!!! Риба гніє з голови.

Треба міняти владу. І не картинно-показовими тупими псевдоарештами в присутніх залах публічної влади. А методично, тотально і висилати в ДНР та ЛНР на перевиховання.
от Гість 10 апр 2015 20:38:43
к видео перекладає Олександр Апальков. (ответ)
Розумові здібності Єрьоменка теж відомі. Мовчало б зійшло за розумнішого.
от Анна 09 апр 2015 17:17:00
к видео перекладає Олександр Апальков.
Досить цiкаве iнтерв'ю. I|широка низка думок стосовно такоi бесiди. Дiйсно за останнi 2 роки наша краiна знаходиться в станi ембрiону i для того, щоб Украiна могла стати цивiлiзованою краiною слiд зазначити, що поведiнка найвпливовiших полiтикiв, найпотужнiших cвiтових лiдерiв пiдприэмницькоi дiяльностi рiвносильна поведшнцi учасникам терористичних органiзацiй, а подеколи ще жахливiша. Не хотiлося б жити в краiнi перетворенiй у гарячу точку, доки в сусшднiх краiнах, зокрема окупованих дiлянках будуть рити нафтовi cвердловини, борючись з чим, перетворювати iх на братськi могили. Напревеликий жаль борючись з такими обставинами, людина дiйсно зiштовхуэться з чималоюрушiйною силою, яка формуэ собою новий пласт з обмiну досвiдом, навичками, тим самим надаючи пiдтримку i розумiння однодумцям. Так от саме з таких пластiв i формуэться вiльна думка, яка даэ новий поштовх для журналicтськоi дiяльностi, котра мусить дотримуватись певних рамок цензури, але коли йде мова про гуманiтарну допомогу iноземних краiн для нашоi краiни.
от 09 апр 2015 8:40:57
к видео перекладає Олександр Апальков.
За корумпованих керманичіву корупцію побороти неможливо!!! Треба міняти владу.
от Валія Киян 08 апр 2015 22:50:17
к видео перекладає Олександр Апальков.
Боляче за нашу країну...

нам потрібно побороти корупцію...
от Oksana2004 08 апр 2015 22:30:36
к видео перекладає Олександр Апальков. (ответ)
Дякую за актуальну й потрібну сьогодні передачу.Добре, що такі ЛЮДИ,як пан Фріц,є на світі. Може хоч іноземцеві повірять псевдопатріоти, що світ знає яка в Україні немислима корупція і бюрократія, бо своїм же не вірять,просто зневажаючи український народ, який можновладні бюрократи "кидають на ворожі амбразури". Хіба ж корупціонерам болять народні рани?. їм ця "бойня"лише на користь, бо наживаються ще більше,обманюючи цивілізований Світ.їхні ставленики повідкривали собі нові бізнеси - "допомогові організації", куди довірчиві іноземці(в тому числі українського походження) пересилають кошти, наївно думаючи що підуть вони на допомогу Україні (довірчиві, навіть неможуть уявити, як попадаються на гачок, по просту злодіям), і ця "допомога" потрапляє на приватні рахунки безсовісних нелюдів,отприски яких забавляються на дорогих яхтах,курортах і т.п., гумонітарка ж продається на Ростовських базарах,на російських і окупованих нею територіях.Тому й Америка не наважується посилати свою відповідну й смертоносну зброю в Україну, щоб така не потрапила в руки ворогів України, бо ж нікому з українських можновладців немає до цього діла, які не можуть наважитися розворушити "мурашник",створюючи абсурдні "закони під себе", тим же працюючи на користь ворога, далі обманюють та кормлять обіцянками цей святий УКРАїНСьКИЙ НАРОД, думаючи що вже "... люди подуріли, німі на панщину...". Та - НІ !Вже не підуть!УКРАїНЦІ ПРАГНУТь ЖИТИ В СВОїЙ ВІЛьНІЙ УКРАїНІ, ПРАЦЮВАТИ і ВЧИТИСЯ НЕ ГІРШЕ ЗА НІМЦІВ, І РІВЕНь ЖИТТЯ ПІДНЯТИ ДО АМЕРИКАНСьКОГО. Вони мають на це достатньо розуму, тільки постійне фізичне й моральне нищення нашого прекрасного і мудрого НАРОДУ в тому числі й "своїми запроданцями впродовж останніх 25 літ" довело Україну до теперішнього стану, який мусить змінитись на користь УКРАїНИ! Відрадно, що це розуміють чесні ЛЮДИ світової еліти, такі як поважний гість Кобзаревого КАНЕВА, з Німеччини.ГАНьБА Й ПРОКЛЯТТЯ КОРУМПОВАНІЙ УКРАїНСьКІЙ БЮРОКРАТІї,ЯКА ПОВИННА ПІТИ ПІД СУД Й ПОНЕСТИ КАРУ!ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД ДОПОМОГИ ПОРАНЕНИМ - ГАНЕБНИЙ ВЧИНОК, ТА НЕХАЙ ЖЕ ЗА ГРІХИ БАТьКІВ РОЗПЛАТЯТьСЯ ДІТИ (як у випадку януковичука).Таки є КАРА ГОСПОДНЯ,яка вже діє!

ЧЕСТь І СЛАВА НАРОДУ УКРАїНИ! БОРІМОСЯ.ПОБОРЕМО!!!
от Віктор Ох 08 апр 2015 20:15:02
к видео перекладає Олександр Апальков.
Побільше б таких людей в Німеччині, як пан Фріц. На жаль більшість німців, а особливо провладна верхівка симпатизують Путіну і Росії. Вони побоюються Росію (як мавпу з гранатою), і хочуть бачити Україну лише в якості буфера між Европою і рашкою.
от raisa-plotnikova 08 апр 2015 18:24:46
к видео перекладає Олександр Апальков.
Якщо наша законотворча база демонструє неспроможність до діалогу, який по суті потрібен нам більше, ніж німцям, то про ментальну невідповідність європейцям, тим паче такій нації як німці, й мови немає. Соромно за недолугі закони, за низький професійний рівень у такій галузі як медична, та у інших - не краще. Фріц Маєс чітко каже про невигідний інвестиційний клімат у нас. Тим більше поваги до нього самого і до людей причетних до справи, яку роблять всупереч протистоянню. ПередачУ, думаю, було б цікаво подивитися й німцям. Дякую учасникам за відвертість.
от Віта С. 08 апр 2015 16:34:32
к видео перекладає Олександр Апальков.
Чудова передача. Таких би нині побільше. Може, й позбавиться наша держава бюрократії. Але й нам всім треба діяти прот неї.
от gemini39 08 апр 2015 16:17:21
к видео перекладає Олександр Апальков.
Владимир ЕрёменкоЧем отличается немец от украинца?3 апреля в Черкассах побывал известный немецкий политик Фриц Маес, бывший вице-мэр немецкого города Фирзен, неизменный руководитель неформальной немецкой организации «Друзья Канева» и вдохновитель побратимства этих двух городов. Дружбе Канева и Фирзена – 25 лет. И все эти годы – треть жизни – Фриц служил делу дружбы, настойчиво, искренне, с немецкой надежностью.

Фрицу немало лет, но на мой вопрос о здоровье он ответил так, как отвечал всегда: «Прекрасно. Работаю ежедневно по 10 часов. И так будет всегда, пока жив».

Я присутствовал при разговоре Фрица с крутым черкасским журналистом (не буду называть его имени, чтобы не позорить), который обрисовал ситуацию в Украине и поклялся, что украинский народ «вже визрів, щоби покласти своє життя на алтар, тому бажано, дуже бажано, аби Німеччина надала Україні летальну зброю, і я просив би вас допомогти фрау Меркель прийняти вірне рішення».

Туземный журналист высказывался долго и пафосно. Ясно, о каком алтаре он говорил. И он действительно готов пожертвовать жизнью украинского народа, – за исключением собственной жизни и жития своего клана. Его речи были рассчитаны на дураков. Не думаю, что таковым он считал меня, но не я был его целью. Журналист держал на прицеле и за дурака – Фрица. Я знал умственные возможности немца, но он внимательно слушал журналиста, не перебивая. Когда словесный фонтан журналиста иссяк, Фриц ответил: «Я не считаю, что Украине необходимо летальное оружие. Украине нужен мир. Только мир. И, кстати, в этом я как раз и поддерживаю фрау Меркель. Больше того, я помогу ей принять правильное решение».

Фриц не врет. Это первое отличие немца от украинца.

Фриц искренен. Это второе отличие немца от украинца.

Фриц работает больше, чем говорит. Это третье отличие немца от украинца.

Можно перечислить еще немало отличий. Все они будут не в пользу пафосных журналистов. Украинцам, стремящимся в Европу, нужно учиться европеизму, если они хотят блага себе и своей стране. То есть, им нужно учиться строить счастливое общество, зная наперед, что это требует тяжких мирных трудов, а не ожидания европейских благ с протянутой рукой.
от 08 апр 2015 15:43:21
к видео перекладає Олександр Апальков.
Дякую щиро! Змістовна і цікава розмова. Поширила на своїй сторінці. З повагою Галина Максимів.
от zeitglas 08 апр 2015 14:44:26
к видео перекладає Олександр Апальков.
Слід зачекати хвилину, передача піде!

Muss ein Moment warten, dann es geht los!