Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 429 сообщенийСтраницы: [0+] 11 12 13

 
 С. Таранюк2014-02-10 08:11:40 
Особлива подяка, за пересилку за моїм замовленням книжок в. смт. Ситківці, Вінницької обл., і окрема дяка за бонус - примірник Вашого журналу. Так як я і планував, посилка встигла до дня народження Антоніни Іванівни Гуцаленко. Вона каліка на ноги від народження, живе одна, працювала бібліотекарем в шкільній бібліотеці, зараз на пенсії. Завдяки Вам вийшов хороший сюрприз. Ще раз дякую за плідну співпрацю.
 
 Маргарита2014-02-08 16:46:44 
cs314517.vk.me/v314517839/abbb/nBqr6fb8FAA.jpg
 
 Маргарита2014-02-06 09:25:14 
Здивувала "товщина" нової "Скіфії". Невже, справді, через політичні погляди автори відмовились від друку своїх творів?
 
 В.Ох2014-02-06 09:08:21 
...Століттями люди пишуть і читають вірші. Поезія видозмінюється, урізноманітнюється експериментує, але не відмирає.
Що особливого у віршах і чому без них не можна прожити повноцінно? Для чого потрібні вірші?
Мабуть для того, щоб краще висловити стан душі, явити красу мови. Щоб у витонченій формі викласти сплеск емоцій та енергії. Щоб пробудити, розвинути і підтримати в людини чуттєвість, інтелект, змусити по-новому поглянути на світ довкола.
Вірші підтримують читача в проживанні тих чи інших відчуттів, вражень, захоплюють грою слів і оригінальністю мислення поета.
Користь, яку отримує людина, прочитавши вірш, можна порівняти з користю від розглядання картини, або прослуховування музики. Як і будь-який з видів мистецтва, поезія впливає на духовний світ людини, окрилює її.
Тож, для кожної країни важливою є державна підтримка літературного процесу як складника розвитку культури. (З державною підтримкою у нас поки що не складається.)
Та одна справа закликати до творення літературної справи, інша – щось для цього дійсно робити.
Олександр Апальков не десь в столицях, а в районному центрі заснував, (спираючись на допомогу інших ентузіастів), ще у 1995 році видавництво і журнал «Склянка Часу*Zeitglas» (видається щоквартально без перерв). Також щорічно виходить „Антологія сучасної новелістики та лірики України”. (Наразі готується 11-й випуск). А з 2000 року видає ще й літературно-художній альманах «Скіфія», який з 2012 року виходить щоквартально. В альманасі друкуються твори українською, російською і німецькою мовами. Це і поезія, і проза, і есеїстка, а також ілюстрації художників та графіків. Видаються названі збірники із залученням коштів авторів. Пан Апальков сам і технічний редактор, і упорядник, і автор оригінал-макетів.
Видавництво і журнал «Склянка часу» пропонує себе, як стартовий майданчик для обдарованої молоді і, як поле для вільного змагання професійних авторів. За ці роки надруковано вже чимало різножанрових творів.
Дійсно, випуски «Антологій», і альманахи «Скіфії» надають платформу для втілення в життя своїх творчих надбань на рівних умовах, як маститим письменникам, так і тим, хто щойно взялися за перо.
І тут редактору треба мати особливий талант (і талан) канатохідця, щоб тримати баланс між бажанням представити ширший круг авторів (і обсяг томиків) та необхідністю певного відбору і відбраківки зовсім вже малохудожніх текстів.
Більшість віршів, що пишуться тепер слабкі в художньому сенсі, як були слабкі завжди більшість віршів. Критики підмітили, що погані вірші мають свою спадкоємність – вони вдосконалюються, поспішаючи за хорошими. Тепер пишуть погано по-новому.
Змішання під однією обкладинкою різних жанрів, тем, стилів може виявитися силуваним гібридом, але може і послужити благородній меті живого спілкування – людського і літературного, живої взаємодії і взаємопроникнення.
Та навіть серед поетичних творів, де найбільше попадається недозрілих і недосконалих, дилетантських рядків, зустрічаються і справжні знахідки.
Журнальний простір – це природний конкурентний простір і «Склянці часу» вже вдалося виплекати в ньому чимало цікавих художніх паростків, створюючи умови для появи нових імен, для зустрічей представників різних поколінь, для зіткнення і зіставлення назрілих ідей, різних точок зору.
З легкої руки Маяковського часто Альманахи називають - «братськими могилами авторів і жанрів». Та все ж, це буває не завжди і не з усіма альманахами. Остаточна думка про збірник складається від сукупної суми вражень від кожного окремого твору в ній представленого.
Тому в залежності від настрою кожен по-різному може виголосити свій вердикт. Один скаже, що це «розмаїття молодої літератури», а другий, що це «літераторська різношерстість». Одному здається, що він почув «багатоголосий натовп», а іншому зазвучало «суголосся сучасности».
Хочу висловити слова вдячності пану Олександру Апалькову за дуже потрібну роботу по підтриманню літературного процесу в Україні. Нехай не завжди і не все буває гладенько. Це ж процес!
Подумав, що подальші випуски альманахів «СКІФІЯ» все ж потрібно робити тематичними. Нехай обрана тема буде дуже загальною, але вона становила б те ядро, яке робило б книгу більш цільною. Інакше від збірника і далі залишатиметься враження калейдоскопічності, занадто таркатої мозаїчності, атмосфера масштабного різношерстого літературного збіговиська.
Для авторів і читачів нехай і надалі сторінки журналів, альманахів, збірників і антологій, які друкує видавництво «Склянка Часу*Zeitglas» Олександра Апалькова стають своєрідним місцем знайомств, засобом для творчого спілкування, середовищем проживання колективного художнього розуму, дійсно, форумом самовдосконалення.
---------------------
*- Реаліза́ція –(франц. realisation)
1. Здійснення наміченого плану, програми, проекту.
2. Відпускання продукції і одержання оплати за неї.
 
 Інна Руснак2014-02-05 08:39:42 
Здраствуйте, пане Олександре! Сьогодні отримала поштою альманах "Скіфія-2013-Зима". Щиро дякую! Альманах дуже сподобався!


--
Інна Руснак
 
 Ольга Кричинська2014-02-05 08:33:06 
Шановний пане Олександре! Пише вам Ольга Кричинська, одна із авторів минулорічного випуску журналу "Склянка Часу" (№65)
Так сталося, що через певні обставини життя я Вам так і не написала листа подяки, що є з мого боку страшною помилкою, але сподіваюся, поправимою.
Я дуже вдячна Вам за те, що Ви опублікували мої вірші, це велика честь для мене, адже це моя перша публікація, та ще й у такому журналі.
Раніше я про нього тільки чула, але завдяки "потраплянню" у один з його випусків, дізналася про його блискучий стиль, високу якість, різноманіття авторського письма. Багато моїх друзів та знайомих отримали у подарунок від мене той номер, і я отримала дуже багато схвальних відгуків про журнал в цілому. Я бажаю Вам і Вашому журналу творчого процвітання, натхнення та підтримки з боку як і читачів, так і спонсорів, бо такий чудовий журнал повинен жити, і збільшувати свою читацьку аудиторію, я Вам дуже цього бажаю. Щиро каюся в тому, що не подякувала одразу, та інколи життя вносить свої корективи у плани...
З побажаннями усього найкращого, Ольга Кричинська.
 
 Володимир Комісарук2014-02-05 02:50:03 
Наближається 23 лютого – пам’ятний День для тих, хто поклав частину молодості на службу в багатонаціональній співдружності з дідівщиною чи без… (в т. ч. вартісний день вибору дарунків кращій чи «грішній» половині на 8 Березня).
У нас були традиції від єдиного «діда» - полковника Айдешвілі. Всі його солдати – синки. Дай Боже, здоров’я його роду.
Знав кожного, як і кожну собаку. Сюжетів – безліч… Запитань: «Командир – на місці?» - не було. Наказ на КПП: «Комиссия внеплановая – пускай катятся!… обратно в свою Москву». (А частина – за Уралом). Покотилися… й догани «діду» не було.
Комбриг довго шукав, а опісля чекав свого водія, якого Айдешвілі без відома шефа відправив у гарнізон на «губу». Водій привіз комбрига до штабу нашої частини не по дорозі, а навпростець по алеї бойової слави (ракетний полк стратегічного призначення з 1966 р.).
І т. д. і т. п.
Згадую теплим словом всіх, зокрема (можливо, недоречно – сайт-то, літературний, але коли почав танцювати, то вклонюся), доброго, вірного татарина Ромку Мухамедшина.

P.S. Можливо, хтось і прочитає монолог до чергових новорічних повідомлень. Я ж чекаю на весну: календарну, державну, майбутню – «Скіфія» і, безперечно, на «Антологію». Дякую за «Зиму».
1 Апальков2014-02-05 08:46:426 лет назад
 Наш полковник Куянцев, дай то Боже йому довгих літ, видавав накази:
- 7 суток ареста всем ротам! Отбыть в порядке очереди! Полк, ровняйсь! Смирно! К торжественному маршу! Поротно! Дистанция итд...
 
 Володимир Комісарук2014-02-04 18:11:31 
* * *
Звичайне непорозуміння – ще не повід для розлучення(«!»):
- чоловік не правий, якщо дружина хоче (ходить) наліво;
- жінка не розуміє, що чоловік щодня бажає випити (п’є);
- адекватно чи неадекватно послали тещу (свекруху) по невірній адресі, вона заблукала і додому не повернулася.
А я говорю, краса, говорю. Она говорит: - Блекло…

А все же их следует шить… (плаття, відносини – надійними нитками взаєморозуміння, щоби було правильно, правдиво, праведно, і тільки вперед).

* * *
Чому кити викидаються на берег? Теорій – безліч…
Чому закриваються окремі газети, журнали, видавництва? Причин – безліч…
Одна суть: ДИСОНАНС.
* * *
Без спілкування не існує дружної родини, єдності в державі, хорошого колективу, навіть, неформального, толкового товариства, що ми постійно підтверджуємо своїми опусами.
 
 Володимир Комісарук2014-02-03 15:45:56 
ІЛЮСТРАЦІЯ БИТІЯ
Я б на колінах молив матір зробити аборт, коли б знав, що реінкарную кроликом, а моя кохана дружина – змією.

І знову, замальовки з натури:
Розійшлися, як порядні люди: йому – квартира й машина, їй – дача й діти.
* * *
Він був непересічною особистістю: творив і оданізми, і приколізми-пікалізми, і іронізми-колоронізми, і, звичайно, й ідіоманізми, за все що, йому, як і кожному, вартому уваги письменнику, - діставалася дуля з маком.
* * *
Редактори і видавці – кашалоти. Путні автори – маленькі рибки, що очищають їх від паразитів-графоманів. Я – за симбіоз!
 
 Володимир Комісарук2014-01-31 08:41:33 
* * *
Не праця, а спілкування зростило людину. Доказ: не адаптованість, відсутність у подальшому мови при ізоляції від соціуму до 5 річного віку дитини народженої Homo sapiens.
З Космічним Всесвітнім розумом рефлекторно «працює» вся жива природа, забезпечуючи харчі, прилисток собі і потомству.
І письменник – не остання ланка ланцюга еволюції.

Тож спілкуйтеся, діліться хоч би цікавими думками, якщо цінні бережете для гонорарів.
1 * , * , *2014-02-01 07:56:026 лет назад
 Намагаєтеся розворушити аудиторію?
 
 Володимир Комісарук2014-01-29 18:17:18 
"""""((((((чекаю, начебто й немовби в пустелі на міраж: аби хоч хто-небудь пукнув, щоб я понюхав й щиро подякував)))
p.S. Прошу модератора і редакцію опісля"пука" злити цей крік у каналізацію.
 
 Володимир Комісарук2014-01-29 13:24:38 
Во - во... Нагадує мені анекдот про цікаву жінку...
- Дайте, будь ласка, лікарську довідку, що я не б... , а цікава жінка...
Цікава Україна й українці...
 
 Володимир Комісарук2014-01-29 09:29:03 
Українці - терплячі. Але приходить історичний час, коли необхідно й волам волати, щоби опісля не ревти!
 
 Володимир Комісарук2014-01-25 21:32:07 
Найбільш болісні й важко гойні ранки від укусів так званих «друзів». Пошматовані рани від ворогів у порівнянні – лише подряпини.
* * *
Кожному серфінгісту необхідно упоратися з двома стихіями: вітром і хвилею. Кожному письменнику – з владою і критиками. Але для обох них штиль – мертвий сезон, (окрім кохання!).

Зичу всім доброї ночі.

P. S. На ображених - воду возять, а її ліпше направити на турбіну еволюції.
 
 Володимир Комісарук2014-01-25 19:03:02 
* * *
На щастя, залишається фундамент людства, що не підлягає і не піддається приватизації: істина, правда… Хоч споконвіку на них і їх носіїв йде, як відкрите, так і злодійське, масонське, браконьєрське (замало епітетів) полювання: інквізиторське обезголовлювання, словесне зловісне «критичне» розп’яття, рейдерський захват ЗМІ, єзуїтська позолота у виді дерев’яних орденів, картопляних медалей, звань народних скоморохів та заслужених блазнів.
А – у, агов, відгукнись, хто іще ладен тримати в руці свічку – хіба ви всі на Майдані?!.
* * *
Хіба вам не свербить назвати біле - райдужним, веселковим? Про чорні діри змовчу.
 
 Володимир Комісарук2014-01-25 14:20:54 
Продовжую Замальовки з натури:

Коли сусід застеляв стіл – кума розстеляла ліжко.
* * *
Цікавий народ: то не можна розворушити, то зупинити. Інерція – перехід потенції в кінетику.
Направляю енергію на єднання точного з абстрактним, наук із філософією.
* * *
Якщо людина не керується розумом, сумлінням, не підтримує тонус тіла чи окремих його частин, - починаються процеси деградації. Атрофія – в застої, лінощах, апатії. Для дурня розум – рудимент, для олігарха – совість (на фоні збереження і розвитку курячих рефлексів: гребти під себе, кукурікати опісля півнячої «роботи» і чубитися з собі подібними).
* * *
Нам доля плете павутину, сітку чи клітку із різноманітних обставин, гальмівних табу («нільзя!») та інших знаків типу «СТОП» або «червоне світло», і лише наша вільна душа спроможна вийти у необмежений, світлий, сонячний простір Божої благодаті.
 
 Володимир Комісарук2014-01-24 22:34:31 
«Якщо в матерній Росії з етичних міркувань вираз із трьох букв замінити твердим знаком – в Україні проблема 34 букви алфавіту затінить всі політичні, економічні і соціальні проблеми.
 
 Володимир Комісарук2014-01-23 21:50:41 
Коефіцієнт корисної дії письменницької творчості автора визначається кількістю людей, які ці твори усвідомили і запам’ятали.
 
 О.Аулов2014-01-23 09:53:18 
Ви робите велике діло у нашу непросту годину.
Хай Вам щастить!
Будьмо!
З повагою до Вас - Олексій Аулов.
 
 Галина Максимів.2014-01-11 15:51:54 
Щиро вдячна, шановний Олександре Володимировичу за вітання. Вітаю Вас взаємно! Щодо альманаха. Прочитала
весь. Критикувати нікого не буду. Вважаю, що якщо й далі так в коментарях будемо сваритись, то ніічого доброго з того не
вийде. Пропоную таку річ: якщо автор не погоджується щось правити, а в його текстах є абсурд, то зазначати наприкінці
публікації "друкується в авторській редакції". А то виявляється,що редакція відбуває за автора незаслужену критику,
мовляв, слабенькі тексти. Вважаю, авторам варто погоджуватись на суттєві правки, якщо є стилістичні помилки та
порушено поняття "здорового глузду" (те ж саме, що й чотири закони логіки). Зробити розділи в альманасі: майстри пера,
початківці, дебютанти. Не можна забувати що кожен автор - то маленький інвестор, в кожного автора є хоча б декілька
читачів, а так вже авдиторія збирається.
Як людина, котра розуміє нюанси видавничого бізнесу скажу Вам: Ви робите таку
неоціннену працю, що її хіба лиш згодом оцінять. Успіхів Вам! За запрошення до антології дякую. Планую долучитись)))) З
повагою Галина Максимів.
 
 Степан Денисович Блонський2014-01-09 16:50:06 
Шановний Олександре Володимировичу!

Я ознайомився з деякими із Ваших видань і у відповідь на Ваше прохання
хочу висловити свої зауваження та побажання з метою покращення подальших
друкованих матеріалів та підвищення престижу та авторитету всіх Ваших видань.
Правда, я не вважаю себе фахівцем в цій області, тому мої зауваження та
побажання мають статус звичайного читача.
Звичайно, опубліковані твори у Вашому видавництві, як і у всіх інших, мають
різні недоліки, але те, що мене найбільш обурило і збентежило, я коротко висловив
у вірші, який ще шліфую. Ось уривок:

Скільки слів використовують незнаних?
Ще пишуть вірші без розділових знаків:
Нема ні коми, ні тире, ні точки в них.
Хто дозволив і на базі яких актів?
Писаки та редактори! Хто калічить
Рідну мову й правопис? − Суд і ганьба вам!
Геть свавілля! − Нікому таке не личить!
Не місце в поезії лайливим словам!
Ще хочу навести цитату з одного із "кращих" віршів "При свечах" в збірці
"Сто на сто" - автор Сусуєв Геннадій (СЧ №37):

"Похлеще, чем дым папиросы
Смердит христианский Господь"

Форма віршування тут досить пристойна. Але ж навіщо ображати
Всевишнього. Цей автор, що?, бачив Його чи нюхав. До речі, Всевишній у нас один
для всіх-всіх, тільки звучить по різному на різних мовах, отже Він не тільки
християнський, а і мусульманський.

Вважаю, таких образ відносно будь-кого в друкованих творах не варто
допускати. Можна було б ще дещо зауважити, але нехай це роблять фахівці.

Побажання: Робіть видання на десяток сторінок тоншим, тоді воно буде
за якістю в десяток разів кращим, адже "ложка дьогтю портить
бочку меду".

З вдячністю і повагою
Степан Денисович Блонський
8 січня 2014 р.
1 редактор СЧ2014-01-09 16:52:237 лет назад
 Шановний Степан Денисович, дякуємо Вам за Вашу думку про збірку "100 на 100". Її буде враховано.
Щиро вітаємо Вас із святами Нового 2014 року та Різдва!
 
 Олеся2014-01-07 11:36:24 
Вітаю із Новим роком та Різдвом! Бажаю душевної злагоди та добробуту! Спасибі Вам за ту справу, що ви робите!

З повагою,

Олеся Григор'єва
 
 Людмила2014-01-07 09:13:20 
Добрый день, дорогие читатели и писатели "Слянки Часу"!
Поздравляю Вас с Новым годом и с наступающим Рождеством Христовым и желаю
мира и свободы, здоровья и благополучия, дружбы и взаимопонимания внутри коллектива и
личного счастья каждому.Этот, мятежно наступивший, год всем нам несёт перемены, в какую сторону - да Бог один ведает. Но хочется однозначно быть уверенным, что мы со всем справимся и будем жить. Обнимаю вас всех и желаю непоколебимости, веры в хорошее будущее и любви.
С наилучшими пожеланиями Людмила Исаева (Трашкова)

Саша, посмотрите клип, посвящённый Геннадию Кононову.

[]

Этот фильм из биографии поэта Геннадия Кононова, песню "На русских путях", на его стихи, исполняет студенческий друг Геннадия (сейчас кандидат филологических наук, преподаватель Псковского Педагогического Университета) заведующий кафедрой русского языка ВАДИМ КОНСТАНТИНОВИЧ АНДРЕЕВ.
(Фото и биография есть в разделе "Поэзия" - тема "Геннадий Кононов " форума "НАШ СЕБЕЖ" :
sebezh.myqip.ru/?1-11-0-00000000-000-0-0-1387891633

Там же есть тема: " Вячеслав Пасенюк":
sebezh.myqip.ru/?1-11-0-00000006-000-0-0-1386864077

С уважением и обожанием, Людмила
 
 С Рождеством Христовым!2014-01-05 20:57:16 

640 x 485, 3601 кБ
"Спи, елочка-деточка, под пенье метели.
Я снегом пушистым тебя уберу
Усни на коленях у матушки-ели,
Такая зеленая в белом бору.
Усни и не слушай ты всякого вздора,
Ни ветра, ни зверя, ни птиц, никого!
Как будто возьмут нашу елочку скоро
И в дом увезут, чтоб встречать Рождество.
Нет, в чан с оторочкой из старой бумаги
Тебя не поставят у всех на виду.
Не будешь держать ты гирлянды и флаги,
Игрушки и свечи, шары и звезду.
Нет, спрячешь ты заиньку — длинные ушки,
Тебя разукрасят метель и мороз,
И вспыхнет звезда у тебя на макушке
В тот час, как родился младенец Христос."
 
 Н.Пушенко2014-01-04 14:39:00 
Хай Новий рік у вишиванці
Розбудить вас щасливо вранці,
І принесе у вашу хату -
Усмішку й радощів багато.
Розбудить приспані надії,
Зерном і щастям вас засіє,
Зігріє миром і любов'ю,
І подарує вам здоров'я!

Вдохновения и желания творить.А может просто жить.Иногда для этого тоже нужно желание.
ОПТИМИЗМА!!!
 
 Julia I. Omelchuk2014-01-04 13:17:28 
Несмотря на слякоть и ветреную погоду, сумасшедшие пробки и прочую суету-маету, мы поздравляем Вас с Новым годом!
Очень хочется пожелать Вам настоящего чуда!
Мы можем начать создавать его прямо сейчас и не прекращать никогда!
Мы искренне верим, что это возможно! И если каждый из нас сможет сделать жизнь хотя бы одного человека немножечко счастливее, Мир станет лучше! Еще лучше!
C Новым счастливым годом, да пребудет с Вами Праздник!
С уважением, Юлия ОМЕЛЬЧУК и Дмитрий СТАРОДУБЕНКО, журналисты.
 
 Катерина Ципенюк2014-01-04 10:09:12 
Поздравляю Вас с Новым Годом!
Желаю Вам успехов в творчестве и социальной деятельности, а вашему журналу популярности и процветания!
Очень рада вашему развитию и освоению новых видов издательской деятельности. Я думаю, что как и художник может творить для себя, только имея потребительские заказы, которые обеспечивают его творческую деятельность для души, также, наверное, и для вашего журнала популяризация изобразительного искусства в открытках, может быть полезной и развивающей, чтобы обеспечивать развите и популяризацию литературного творчества, кторое вы дарите людям в вашем журнале. Радуюсь такому развитию, которое коснулось, конечно, и меня! Радуюсь и нашему знакомству на информационный просторах ))
Всего вам наилучшего!


Спасибо и благодарю Вас за успешное и интересное сотрудничество.

С увадением, Катерина Ципенюк
 
 Елена Загреба2014-01-02 10:21:50 
ЗАМИКАЄТЬСЯ РІК


Замикається
рік,

Мов той замок, старими ключами.

Що приніс, що прорік,

Що зробив з безпорадними нами?

Ми, мов ці цуценя

У високих залах блукали,

Щось несли навмання,

І луна за нами лунала.

Замикається рік.

Ми чомусь навчились у ньому.

Стаємо на поріг

І прощаємось з цим незнайомим…


Хай кожен день нового року буде щасливіший за попередній!
 
 Наталя Мазур2014-01-02 10:19:37 
Шановний пане Олександре.
Дозвольте у вашій особі привітати весь ваш творчий колектив зі святами!
Прийміть у подарунок "Веселі побажання на 2014 рік"

(Читати голосно, весело, бадьоро)

Синій кінь біжить галопом,
Скоро скочить на поріг.
Тож дозвольте з Новим Роком
Привітати вас усіх!

Побажати щастя, миру,
І вмебльовану квартиру!
Сміху, радості, завзяття,
Тестю - гроші, тещі - зятя!
Щоб свекрухи з невістками
Щебетали ластівками!
Щоби дружно всі жили,
Щоб вгиналися столи
Від вареників та квасу,
Щоб на все хватало часу!
Щоб дружилось і кохалось,
Щоб натхнення не скінчалось!
Щоб приніс у кожну хату
Рік Новий - нову зарплату!

І щоб завше, день при дні,
Всі були ви на коні!
Та щоб кінь той був нівроку!
З Новим щастям! З Новим роком!

З надією на подальшу співпрацю та з повагою
Наталя Мазур.
1 С Рождеством Христовым!2014-01-05 21:02:587 лет назад
 

500 x 623, 169 кБ
Ясли, — так мечтал один ребенок, -
Можно склеить из цветных картонок,
Сделать из бумаги золотой
Пастухов с рождественской звездой.
Ослик, вол — какая красота! -
Встанут рядом с яслями Христа.
Вот они — в одеждах позолоченных
Три царя из дивных стран восточных.
По пустыне в ожиданье чуда
Их везут послушные верблюды.
А Христос-младенец? В этот час
Он в сердцах у каждого у нас!
 
 Гончаренко2014-01-02 10:18:32 
Щиро вітаю з Новим роком! Удачі, натхнення і наснаги!
Олег ГончаренкоВаше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя


Страницы: [0+] 11 12 13

„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow