Фотовыствка Станислава Стояновского

Фотовиставка Станіслава СтояновськогоФотовиствка Станіслава Стояновського

 

Журнал «Склянка Часу*Zeitglas» , маючи за мету єдність усих видів мистецтва, презентує

З 18 травня 2011 року в приміщені музею декоративного мистецтва м. Канева

Станіслав Стояновський

«ОЧИМА ХУДОЖНИКА»

(Фотовиставка)

Урочисте відкриття 18 травня  (13-00)

 

 

Виставлені фотографії - то лише верхівка айсбергу. Звичайно, тисячі негативів та електронних носіїв залишилися в архівах художника із 35 річним стажем фотокореспондента декількох видань газет України.

Пан Станіслав вміє неравнодушно дивитися  через візир фотоапарата. Він не вистроює  штучні мізансцени, котрі фотографує.  Все, що він представив на фотографіях даної виставки, дарувало саме життя.

Жадібний до людей та до нових вражень, Станіслав Стояновський  створює, окрім яскравих світлин, документальні фільми, пише науково-історичні нариси, в співавторстві з  Ігорем Гончаруком укладає книгу про своє рідне село  Чорнокозинці (Крізь горнило воєн і пожеж).

Член національної пілки журналістів, фотомитець Стояновський удостоєний звання "Заслужений працівник культури України".

 

Фотографії С.Стояновського публікувалися в міжнародному журналі "Склянка Часу*Zeitglas", №55 (2010 рік) та на сторінках збірки сучасних творів про дружбу "AMICITIA".

 

Олександр Апальков, редактор журналу "Склянка Часу*Zeitglas"Создан 18 мая 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow