Відповідь редактора журналу "Склянка Часу*Zeitglas" О.Апалькова журналісту українського радіо від 28 березня 2015 року.
 

Відповідь редактора журналу "Склянка Часу*Zeitglas" О.Апалькова  журналісту українського радіо від 28 березня 2015 року.

 

- Ваша думка про і-нет публікації та сенс письменництва нині.

 

 - Багато авторів вважають, що публікуватися на сайтах це круто. Проте, така думка – безперспективна. Бо, той або інший сайт може бути закритий (знищений) у будь-який момент. Безповоротно. І ніщо його не відновить.

 

- На чому грунтується Ваше міркування?

 

- Сайти – породження масової комунікації. А ці останні – дітище спецслужб. Саме там відстежується думка і прагнення гомо-сапиєнсів, що пишуть... Отже – мислячих осіб тієї чи іншої країни.  Керувати масами можна тільки тоді, коли для цього є вже достиглі передумови. А ці, останні – відстежуються тільки через творіння «мислячої тростини» – вигадників: письменників, а краще всього – поетів. Тому, що поети реагують блискавично на те, що відбувається навколо них. Саме  – в соціумі. Бідні, жебраки, сироти, скривджені, збиткові, загнані, розбомблені, пригнічені, раби… – якраз ті, кого будь-яка держава оббирає в першу голову.

 

- Чи все так трагічно? Чи, просто Ви перекручуєте факти?

 

 - Державні чинуші – нині – це лиходії. Людожери вищої марки, як говорять у Харкові.  Хоча, саме вони не знають, що тим часом, злодійство, врешті-решт, залишається  річчю невигідною для самого лиходія. Бо ні до чого доброго воно не призводить. І лише продажні журналісти TV та RADIO-каналів  продовжують жувати жуйки ( відрижки) верхів про те, що хочуть саме ці верхи. А хочуть вони одного – богатіния.  З цього їх польоту  на літературу з Великої або маленької букви – їм абсолютно начхати.

Спілкуючись із своїми колегами ФРН, Австрії, Данії та США, переконався у цьому до "натхи". Бажаючі хай переглянуть сайти.  Письменник, що став на шлях літературного твору,  володіє загостренним відчуттям реального життя.  А людина, соціальне поводження якої характерне безволієм і сумнівами, втрачає його.

 

- Ваші пропозиції? 

 

- Не мудруючи лукаво, закликаю всіх письменників публікувати свої твори у друкованих органах: тобто – журналах, альманахах, газетах і колективних збірках. Але, ГОЛОВНЕ, на паперових носіях. Ці джерела  зберігаються ще. Хоча,  новоутворений олігархічний світ, зажерлий за рахунок чахликів невмирущих - простолюдинів - роботяг, огидно відпльовується від поетів та «писак» свободного духу… Адже – (уже все утворено саме ними) -  Все  НИНІ– віртуально. Вдумайтеся в саме звучання цього слова «Віртуальне». Були вертухаї, вертушки, вертихвостки, верти-що.

 

Не здаваймося, друзі!

Можливо нині ЛІТЕРАТУРА – це і є останній форпост честі і справедливості житя по Божим заповітам… Агов?

 

 

 Обновлен 30 мар 2015. Создан 29 мар 2015„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19002, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19002, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow