Бюрократія в Україні робить мене хворим...(Актуальний поглад німецького політика на сьогодення України)
 

Актуальний поглад німецького політика на сьогодення України

 

(інтерв`ю ТБ "РОСЬ" 03.04.2015 року)

 

 

 

 

http://zeitglas.io.ua/vb4e1800827fa1b1615f5f6ff44eec5a2

 

Натисніть на картинку або на посилання під нею! 

 

Із політиком  Фріцем Маєсом я знайомий із 1991 року.  Знаючи його обізнаність у політичній та економічній ситуації Європи та України, пропоную до перегляду цей сюжет. Аби письменники, поети, есеїсти та журналісти почули роздуми та міркування напряму.

Тут є над чим замислитися.

 

Переклад мій - не на вищому рівні. Втім, я намагався дотримуватися і стилю і словобудови.

 

З повагою, Олександр Апальков.

 

 

 

 

 

 Создан 08 апр 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
Оксана Дяків 08 апр 2015 ответить
Подивилась сюжет. Гірко, що бюрократична система в Україні настільки заскорузла, що навіть щиру допомогу заради власних громадян не приймає, ставлячи всілякі перепони. Великий досвід співпраці Канева з Німеччиною заслуговує на глибоку повагу, адже не так легко налагодити багаторічні міжнародні зв’язки. Я розумію, що такі контакти тримаються на особистостях, на реальній дружбі. Вражає і цифра навколо трьох тисяч з одного і другого боку візитерів з одного та іншого боку. Дай, Боже, щоб така підтримка німецьких друзів не була припинена через наявні штучні перепони в Україні, бо гість говорив дуже емоційно, і видно, що ситуація його хвилює, болить.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow