"Склянка Часу*Zeitglas" на V - му Книжковому Арсеналі
 

 

Шановні автори, читачі, друзі,
міжнародний журнал та видавництво "Склянка Часу*Zeitglas",
взяв участь як МЕДІА-ПАРТНЕР,  у  

V-му МІЖНАРОДНМУ ФЕСТИВАЛІ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ»,

який відбувся у КИЄВІ

із 22 по 26 квітня 2015 року.


У рамках форуму  відзначилося 20-ліття міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas", представлено творчій колектив журналу, книги наших
авторів та презентовано 12-й випуск "Антології сучасної новелістики та лірики України".

Стенд D-18.

 

http://zeitglas.io.ua/s1181276/jurnalu_sklyanka_chasuzeitglas_20_let

 

 

 


22 квітня, напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі розпочав свою роботу п’ятий, ювілейний міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво.

 У програмі Книжкового Арсеналу 2015:


 

Книжкова виставка-ярмарок за участю  150 провідних видавництв та міжнародних, культурних партнерів; широкий вибір художньої, дитячої, non-fiction і мистецької літератури

 

 

УВАГА!

 

Такий значний український регіон, як Черкащина, було представлено лише одним видавництвом -

 "СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS"

 

 Різноманітна літературна програма форуму, надала понад 200 подій для дорослих і дітей: презентації нових книг, проектів, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв’ю, читання і театральні перформанси.

 Цього разу  центральна міжнародна сцена фестивалю і ярмарку – «Кафе Європа» (якраз навпроти нашого стенду): представила 40 письменників, літературних діячів та митців із 12 країн. Серед них: Чеський Центр, Польський Інститут, Гете-Інститут і Посольство Німеччини в Україні, Французький Інститут, Австрійський культурний форум.


Серед гостей фестивалю:

 

Карл Шльогель, Хіроакі Куромія, Карел Шварценберг, Світлана Алексієвич, Яцек Денель, Лідія Осталовська, Станіслав Лубєнський, Луїджі Серафіні, Срджан Срдич, Мілета Проданович, Михайло Пантич, Жан-Люк Утерс, Антуан Аржаковський, Алоїс Нуссбаумер, Сюзанне Шолль, Галя Аккерман, Ульріке Альмут Зандіг, Крістоф Бауер, Петр Грушка та Іветта Еллерова, Петр Чіхонь, Самюель Аккерман, Ілона Поланська, Петр Банков, Мавіл, Томаш Вільманський, Бржетіслав Рихлік, Тобіас Восс, Отар Каралашвілі, Ігор Логвінов, Брюно Дусе, Гай Бартелл, Олеся Здоровецька та інші. Інноваційно-освітній проект Мистецького Арсеналу, майданчик для дітей та підлітків — АРСЕНАЛ ІДЕЙ.
Спеціальний історично-мистецький лекторій:

 

 Лекції, що торкаються питань формування пам'яті минулого, переживанню війни, її проявам у мистецтві і літературі. 


Важливою частиною фестивалю стало продовження благодійного проекту –  

АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ.

Цього разу  видаництвом "Склянка часу*Zeitglas" було передано книги  для створення нових бібліотек у реабілітаційних центрах для вимушених переселенців зі Сходу України і Криму. 

 

 А також передано книги до Фонду Дарини Жолдак у великій всеукраїнській акції "100 000 книг для сільських бібліотек"  та іншим книжковим благодійним ініціативам. 

У дні форуму до стенду "Склянка Часу*Zeitglas" завітали  й численні автори нашого журналу, наших альманахів та літературних конкурсів. За що ми їм щиро вдячні.

Особливу подяку висловлюємо видатному скульптору та чудовій людині -

Ігорю Романовському.

 

Попри власну виставку, котра триває у самому центрі Києва, Ігор знаходив час і щодня відвідува наш стенд, допомогаючи нам у роботі.

 

 

Навідувався до нас і  художник Володимир Тарасенко

 

 

Під час міжнародних книжкових форумів, де наше видавництво бере участь, ми ведемо

КНИГУ ДРУЗІВ.

Сторінуки якої вписують наші відвідувачі, автори, художники, критики, одним словом - ДРУЗІ.

 

 

 

 

За час V-го Книжкового Арсеналу ми познайомилися із новими авторами, митцями пензля, композиторами, вченими. Продовжили дружні стосунки із міністрами та можновладцями.

 

 

Було укладено угоди із провідними та новими друкарнями, книгарнями іншими видавництвами. 

 

 

 

 

І, звісно, наших авторів й читачів цікавить: які ж з наших книжок продавалися найкраще.

Тож - будь ласка:

 

Натисніть на зображення книги!!! 

 

 

Анатолий Крым "Украинская

каб(б)ала" 

 

Александр Апальков "Нравы города Ка"

 

 

"Антологія сучасної новелістики та лірики України” 2014


 

 

Олександр Боклаг "СМАЙЛ"


№ 73 літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"


 

Ірина Апалькова

Хорознавчий лексикон


 


 

Стихотворения 100 лучших поэтов журнала "Склянка Часу*Zeitglas" 

роман В.Ерёменко GIMAGIMIS


 

 

 Анатолий Крым "Пьесы"

 

Katerina und ausgewaelte Gedichte  переклади
Шевченко Тарас


 

Інтерес читача викликали усі попередні номери ( котрі були у нас в експозиційній наявності) номери журналу "Склянка Часу*Zeitglas", випуски альманаху "Скіфія", прозові та поетичні книжки наших авторів, незалежно від року їх видання. Адже добра література не має терміну придатності. Тож, щиро вітаємо всіх авторів " Скляночників" та дякуємо всім за співпрацю.

 

Розлогий фоторепортаж із 5-го міжнародного Книжкового Арсеналу розміщено на окремій сторінцй нашого сайту, у розділі ФОТО. Приємного перегляду!

 

 

Пишіть нам про Ваші враження! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Обновлен 08 мая 2015. Создан 10 апр 2015 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19002, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19002, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow