"Склянка Часу*Zeitglas" на V - му Книжковому Арсеналі
 

 

Шановні автори, читачі, друзі,
міжнародний журнал та видавництво "Склянка Часу*Zeitglas",
взяв участь як МЕДІА-ПАРТНЕР,  у  

V-му МІЖНАРОДНМУ ФЕСТИВАЛІ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ»,

який відбувся у КИЄВІ

із 22 по 26 квітня 2015 року.


У рамках форуму  відзначилося 20-ліття міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas", представлено творчій колектив журналу, книги наших
авторів та презентовано 12-й випуск "Антології сучасної новелістики та лірики України".

Стенд D-18.

 

http://zeitglas.io.ua/s1181276/jurnalu_sklyanka_chasuzeitglas_20_let

 

 

 


22 квітня, напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі розпочав свою роботу п’ятий, ювілейний міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво.

 У програмі Книжкового Арсеналу 2015:


 

Книжкова виставка-ярмарок за участю  150 провідних видавництв та міжнародних, культурних партнерів; широкий вибір художньої, дитячої, non-fiction і мистецької літератури

 

 

УВАГА!

 

Такий значний український регіон, як Черкащина, було представлено лише одним видавництвом -

 "СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS"

 

 Різноманітна літературна програма форуму, надала понад 200 подій для дорослих і дітей: презентації нових книг, проектів, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв’ю, читання і театральні перформанси.

 Цього разу  центральна міжнародна сцена фестивалю і ярмарку – «Кафе Європа» (якраз навпроти нашого стенду): представила 40 письменників, літературних діячів та митців із 12 країн. Серед них: Чеський Центр, Польський Інститут, Гете-Інститут і Посольство Німеччини в Україні, Французький Інститут, Австрійський культурний форум.


Серед гостей фестивалю:

 

Карл Шльогель, Хіроакі Куромія, Карел Шварценберг, Світлана Алексієвич, Яцек Денель, Лідія Осталовська, Станіслав Лубєнський, Луїджі Серафіні, Срджан Срдич, Мілета Проданович, Михайло Пантич, Жан-Люк Утерс, Антуан Аржаковський, Алоїс Нуссбаумер, Сюзанне Шолль, Галя Аккерман, Ульріке Альмут Зандіг, Крістоф Бауер, Петр Грушка та Іветта Еллерова, Петр Чіхонь, Самюель Аккерман, Ілона Поланська, Петр Банков, Мавіл, Томаш Вільманський, Бржетіслав Рихлік, Тобіас Восс, Отар Каралашвілі, Ігор Логвінов, Брюно Дусе, Гай Бартелл, Олеся Здоровецька та інші. Інноваційно-освітній проект Мистецького Арсеналу, майданчик для дітей та підлітків — АРСЕНАЛ ІДЕЙ.
Спеціальний історично-мистецький лекторій:

 

 Лекції, що торкаються питань формування пам'яті минулого, переживанню війни, її проявам у мистецтві і літературі. 


Важливою частиною фестивалю стало продовження благодійного проекту –  

АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ.

Цього разу  видаництвом "Склянка часу*Zeitglas" було передано книги  для створення нових бібліотек у реабілітаційних центрах для вимушених переселенців зі Сходу України і Криму. 

 

 А також передано книги до Фонду Дарини Жолдак у великій всеукраїнській акції "100 000 книг для сільських бібліотек"  та іншим книжковим благодійним ініціативам. 

У дні форуму до стенду "Склянка Часу*Zeitglas" завітали  й численні автори нашого журналу, наших альманахів та літературних конкурсів. За що ми їм щиро вдячні.

Особливу подяку висловлюємо видатному скульптору та чудовій людині -

Ігорю Романовському.

 

Попри власну виставку, котра триває у самому центрі Києва, Ігор знаходив час і щодня відвідува наш стенд, допомогаючи нам у роботі.

 

 

Навідувався до нас і  художник Володимир Тарасенко

 

 

Під час міжнародних книжкових форумів, де наше видавництво бере участь, ми ведемо

КНИГУ ДРУЗІВ.

Сторінуки якої вписують наші відвідувачі, автори, художники, критики, одним словом - ДРУЗІ.

 

 

 

 

За час V-го Книжкового Арсеналу ми познайомилися із новими авторами, митцями пензля, композиторами, вченими. Продовжили дружні стосунки із міністрами та можновладцями.

 

 

Було укладено угоди із провідними та новими друкарнями, книгарнями іншими видавництвами. 

 

 

 

 

І, звісно, наших авторів й читачів цікавить: які ж з наших книжок продавалися найкраще.

Тож - будь ласка:

 

Натисніть на зображення книги!!! 

 

 

Анатолий Крым "Украинская

каб(б)ала" 

 

Александр Апальков "Нравы города Ка"

 

 

"Антологія сучасної новелістики та лірики України” 2014


 

 

Олександр Боклаг "СМАЙЛ"


№ 73 літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"


 

Ірина Апалькова

Хорознавчий лексикон


 


 

Стихотворения 100 лучших поэтов журнала "Склянка Часу*Zeitglas" 

роман В.Ерёменко GIMAGIMIS


 

 

 Анатолий Крым "Пьесы"

 

Katerina und ausgewaelte Gedichte  переклади
Шевченко Тарас


 

Інтерес читача викликали усі попередні номери ( котрі були у нас в експозиційній наявності) номери журналу "Склянка Часу*Zeitglas", випуски альманаху "Скіфія", прозові та поетичні книжки наших авторів, незалежно від року їх видання. Адже добра література не має терміну придатності. Тож, щиро вітаємо всіх авторів " Скляночників" та дякуємо всім за співпрацю.

 

Розлогий фоторепортаж із 5-го міжнародного Книжкового Арсеналу розміщено на окремій сторінцй нашого сайту, у розділі ФОТО. Приємного перегляду!

 

 

Пишіть нам про Ваші враження! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Обновлен 08 мая 2015. Создан 10 апр 2015  Комментарии       
Всего 13, последний 5 лет назад
zeitglas 29 апр 2015 ответить
Поздравляю с началом книжного фестиваля в Киеве и с 20-летним юбилеем "Склянки Часу"! Очень рада за то, что Украина жива и развивает свою культуру, что и моя лепта, пусть и совсем скромная, опосредовано, через журнал "Склянка Часу", есть в этом движении к свободе, добру, развитию, свету. Спасибо всем "склянковцам" за сохранение высоких порывов, трудолюбие и жизнестойкость.
Спасибо всем друзьям журнала, литераторам, меценатам, читателям.
Желаю любви, мира, успеха во благо людей.
Я с вами. За свободную Украину и Россию! Ура! Ура! Ура!

Людмила Исаева, Россия.

е-лист від 27.04.2015.
ya.tbond007 29 апр 2015 ответить
Щоро вітаю творчий колектив "Склянки часу" з Ювілеєм! Натрапила на журнал минулого року цілком випадково, і відтепер п"ю її, цю невичерпну склянку, з радістю і задоваленням! Хай натхнення до світлої праці не має меж. Бондар Тетяна, Україна, Крим.
--- 29 апр 2015 ответить
З великою увагою переглянула світлини з V Книжкового Арсеналу, прочитала коментарі, записи у книзі відгуків. Дата - 20 років журналу "Склянка Часу" - заслуговує великою поваги, бо це - нелегкий хліб, складна творча праця, зокрема й щодо видавничої справи, особливо в непрості часи новітньої української історії. Найщиріші вітання! А щодо участі в Книжковому Арсеналі - то це теж ще одна віха успіху, яка не впала з неба, але заслужена усім колективом видавництва і журналу. Особливо, коли від Черкащини було тільки одне видавництво. Добра Вам і миру!
Оксана Дяків 29 апр 2015 ответить
З повагою - Оксана Дяків, м. Заліщики, Тернопілля
zeitglas 30 апр 2015 ответить
Шановний п. Олександре, вітаю Вас, Ваших помічників, авторів і шанувальників з ювілеєм цікавого видання, яке стараннями своїх творців, незважаючи на суспільні кризи й негаразди, зуміло утвердити себе журналом артдемократичних принципів, що плідно притягує до себе молоді імена, нові ідеї, яскраво ілюструючи вітчизняні літературні імпульси та потуги! Бажаю не спізнати втоми, жити й творити калейдоскопічно, яскраво, дарувати "склянки", повні живильної енергії, для спраглого на гарні твори читача! Здоров я, щастя, крилатості Вашим душам під мирним небом України!
З повагою, Неоніла Дибяк.
е-лист від 30.04.2015.
tatiana.osen 02 мая 2015 ответить
Шановний Олександр Володимирович. Щиро вітаю Вас, колектив редакції, авторів і читачів журналу "Склянка часу" з ювілеєм. З цікавістю передивилась світлини та відгуки гостей "Книжкового арсеналу", дякую. Бажаю натхнення, працездатності, нових відкриттів.
За невичерпну, цілющу склянку добра, любові, добробуту, миру!
Щиро і приязно, Тетяна Осінь.
--- 04 мая 2015 ответить
Гарне видавництво і талановиті працюють у ньому люди. В той час, як нам навалюють низькопробні книжки так званих культових заробітчан, це видавництво працює із молодими авторами усіх просторів нашої неньки-України. Честь і хвала.
З повагою, Л. Заболотна.
Валія Киян 06 мая 2015 ответить
Шановний Олександр Володимирович, щиро вітаю Вас, колектив редакції, авторів і читачів журналу "Склянка часу" з ювілеєм. З великим задоволенням переглянула світлини з V Книжкового Арсеналу. Якби знала, що там так гарно, також би прийшла. Наступного року прийду обов'язково. Успіху Вам!
Елена Соколова, Киев 07 мая 2015 ответить
Поздравляю! Поздравляю! Поздравляю! Как жаль, что меня нет в Киеве в эти дни. Мысленно с вами. Творческих побед, хороших продаж, праздничного настроения!
Владислав 08 мая 2015 ответить
Прежде всего - сожалею, но только из-за того, что не смог побывать на этом празднике Книги. Что тут поделаешь - не судьба. Рад, что такой творческий праздник состоялся, а, значит, быть следующему. Успехов!
О.Боклаг 11 мая 2015 ответить
І я там був, вино і каву пив, дві години виходив по залах. "Склянка" достойно була представлена і на хорошому місці, поздоровляю. Свято книги, а це було свято, вдалось, у повітрі була ця нота. Бажаю тримати так і надалі.
Юрій Багрянцев 15 мая 2015 ответить
Участь видавництва "Склянка часу" на "Книжковому арсеналі" - ще раз підтверджує, що це - серйозне і авторитетне видавництво, яке разом з іншими формує, створює культурний простір незалежної України та закріплює у ньому велику роль української літератури. Всіляких успіхів "Склянці часу"!
Марія Гуменюк 18 мая 2015 ответить
Олександре Володимировичу! Вітаю Вас та колектив редакції із прекрасним святом- 20-річчям видавництва "Склянка часу". Дуже приємно, що видавництво має такий вагомий книжковий доробок, про що свідчить участь його у "Книжковому арсеналі", знаходить можливість популяризувати молодих талановитих авторів та українську літературу. Успіхів Вам у цій нелегкій, але такій потрібній справі, нових здобутків та вдячних читачів!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow