Виставка живопису Любові Мінеко "ОБНІМІТЕСЯ, БРАТИ МОЇ,,," у музеї КОБЗАРЯ міста Черкас
Виставка живопису Любові Мінеко "ОБНІМІТЕСЯ, БРАТИ МОЇ,,," у музеї КОБЗАРЯ міста Черкас


Журнал «Склянка Часу*Zeitglas» , маючи за мету єдність усих видів мистецтва, презентує

З 13 вересня 2011 року в приміщені музею КОБЗАРЯ міста Черкас живопис

Любові Міненко
"ОБНІМІТЕСЯ, БРАТИ МОЇ,,,"

Урочисте відкриття відбулося 13 вересня (15-00)

 

Любов дозволяє собі «вольнощі», котрі дозволені поетам та безумцям.

Самозадоволені мешканці її рідного Канева величають пані Любов епітетами: «Дивна», « Не від цього світу». І художниця не розчаровує присуду своїх зеляків… Відповідає їм своїми творами. Бо, Любов ніколи не боролася «проти» чогось, чи когось. Вона бореться все життя лише «За». За чесність, як в житті, так і в мистецтві пезлю, батіку, колажу.

 

Колись паризькі біржеві маклери вважали «звихнутим» Поля Гогена… Втім, хто нині пригадає ім`я хоч одного з тих вважалок, присудників? А твори Гогена  занють  у всіх куточках планети ЗЕМЛЯ.

 

Живопису Любові Міненко вочевидь притаманна всепланетна аура любові до простої людини, рідного з дитинства краю – Канева.  Любові до свободи розмаху крила творчості. Прагнення здивувати глядача, так, як дивує оточуючий її світ (видимий і незримий: сущий і надсущий) очі і душу мисткині з великої літери.

Хочеться сподіватися, незабаром її картини поїдуть за кордон. Бо, відома гірка істина «несть пророка в своём отечестве» ще панує в головах споживачів мистецтва…

 

Сподіваюсь, бо вірю в близький великий успіх Любові.

Олександр Апальков, редактор журналу "Склянка Часу*Zeitglas


 
Олександр Апальков, редактор журналу "Склянка Часу*ZeitglasСоздан 16 сен 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow