книга "БАБУСИНІ УСМІШКИ"

автори: Мелешко-Морозова В.В. Жук Т.ВISBN 978-966-2306-96-5

УДК 821.161.2-1

ББК 84 (4Укр)6

28 стор.

 

Книжку рясно ілюстровано авторами-упорядниками.

 

 Уривок з книги:

 

НЕГРИ

 

І знову про Вітальку! Ми з сестрою вже не раз говорили про те, що талантів у нашого брата було, хоч відбавляй! Рибалка, красень,та найголовніше – спортсмен!

Того літа він працював у районному спортивному клубі. Весь час вони грали з якимись сусідніми клубами, перемагали. Віталька був просто зіркою! Усі голи його! Та ось нарешті справжня гра ! В район приїжджає команда (ніхто точно не знав звідки, чи то з Гондурасу, чи то із Зімбабве), як поважно говорила бабуся: « Самих негрів!».

 

Відповідальний матч, усі на нервах! А бабуся чекає на повелителя негрів, готуючи його улюблену страву – тушкує капусту. Страва готова, ось уже має з’явитися герой і, чи то доля у мене така, чи казна що, та саме я маю транспортувати цей шедевр на святковий стіл. Місія відповідальна, тарілка гаряча, а тут ще й клятий камінець! І зрозуміло…..

 

Лежу я посеред  двору з побитими колінами, з капустою на пиці , а думка у голові лише одна – підводься і біжи, біжи аж до самого Гондурасу! Та раптом краєм ока помічаю, як із машини, що під’їхала виносять нашого РОнальдо.

 

 

 У негрів Віталька виграв! Аж 3 голи забив, але отримав серйозну травму. Тож поки всі переймалися, про капусту, дякувати Богу, забули! Не до неї було!!!

 

 

Книгу можна придбати, замовивши  в редакції видавництва "Склянка Часу*Zeitglas", післяоплатою, за ціною 45 грн., + поштові витрати:

 

zeitglas@ck.ukrtel.net

Обновлен 26 июл 2018. Создан 19 авг 2016  Комментарии       
Всего 2, последний 4 года назад
Лілія Омельченко 07 дек 2016 ответить
Шановні автори! Нещодавно придбала вашу книгу і ми з моїми дітками отримали справжнє задоволення при читанні. Цікаві тексти, гарна мова. Щиро дякую за роботу!
   
Жук Т. та Морозова В. 08 дек 2016 ответить
Шановна пані Ліліє! Щиро дякуємо Вам за Ваші теплі коментарі. Безмежно задоволені тим, що Вам сподобалася наша збірка. Такі слова надихають. Здоров'я Вам і Вашим діткам.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow