Побачила світ книга "БАБУСИНІ УСМІШКИ"

автори: Мелешко-Морозова В.В. Жук Т.ВISBN 978-966-2306-96-5

УДК 821.161.2-1

ББК 84 (4Укр)6

28 стор.

 

Книжку рясно ілюстровано авторами-упорядниками.

 

 Уривок з книги:

 

НЕГРИ

 

І знову про Вітальку! Ми з сестрою вже не раз говорили про те, що талантів у нашого брата було, хоч відбавляй! Рибалка, красень,та найголовніше – спортсмен!

Того літа він працював у районному спортивному клубі. Весь час вони грали з якимись сусідніми клубами, перемагали. Віталька був просто зіркою! Усі голи його! Та ось нарешті справжня гра ! В район приїжджає команда (ніхто точно не знав звідки, чи то з Гондурасу, чи то із Зімбабве), як поважно говорила бабуся: « Самих негрів!».

 

Відповідальний матч, усі на нервах! А бабуся чекає на повелителя негрів, готуючи його улюблену страву – тушкує капусту. Страва готова, ось уже має з’явитися герой і, чи то доля у мене така, чи казна що, та саме я маю транспортувати цей шедевр на святковий стіл. Місія відповідальна, тарілка гаряча, а тут ще й клятий камінець! І зрозуміло…..

 

Лежу я посеред  двору з побитими колінами, з капустою на пиці , а думка у голові лише одна – підводься і біжи, біжи аж до самого Гондурасу! Та раптом краєм ока помічаю, як із машини, що під’їхала виносять нашого РОнальдо.

 

 

 У негрів Віталька виграв! Аж 3 голи забив, але отримав серйозну травму. Тож поки всі переймалися, про капусту, дякувати Богу, забули! Не до неї було!!!

 

 

Книгу можна придбати, замовивши  в редакції видавництва "Склянка Часу*Zeitglas", післяоплатою, за ціною 45 грн., + поштові витрати:

 

zeitglas@ck.ukrtel.net

Создан 19 авг 2016 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19002, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19002, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow