Готується до друку книга "AUS 20 Jahre ZEITGLAS"
 

За планом видавництва готується до друку книга

 

"AUS 20 Jahre ZEITGLAS"

 

До неї буде розміщено 100 вибраних текстів найкращих авторів журналу "Склянка Часу" за період із 1995 по 2017 роки. Збірку буде видано виключно німецькою мовою.

Редакція звертається до усіх читачів та авторів нашого журналу допомогти нам визначити таких авторів та їх тексти до перекладу.

 

Долучайтеся!

 

Пишіть нам у розділ КОММЕНТАРИИ.

 

Сподіваємося, що нова книга викличе інтерес як у Німеччині, Австрії, так і серед чисельної аудиторії.

 

За минулі роки було видано книги цієї серії:

 

"AUS 5 Jahre ZEITGLAS"

 

 (примірники книги "AUS 5 Jahre ZEITGLAS" розійшлися усім накладом)

 

"AUS 10 Jahre ZEITGLAS"

 

 


https://zeitglas.io.ua/s46108/

 

 (примірники книги "AUS 10 Jahre ZEITGLAS" ще можна замовити у редакції)

 

Книги мали добру пресу та сферу поширення.

(Аби дізнатися більше про авторів та твори попередніх видань,

натисніть курсором на зображення)

 

 Обновлен 27 июл 2017. Создан 18 июл 2017  Комментарии       
Всего 2, последний 3 года назад
Анастасія Краля 29 июл 2017 ответить
ВАУ!!! А мені шостий рік не виплачують першу соціальну допомогу при народженні дитини. Розбили цифру нуль на 2 роки. Правоохоронці ще не докришували наркобізнес в Нововолинську? Вони не з дитини моєї борги вибивали?
Я не забула прийняти участь в міжнародному поетичному конкурсі? Я не претендую на орден Нестора Літописця? Моя робота не друкувалася в міжнародному видавництві? То що ви мене послали чужу країну піднімати в економічному плані. За останні кілька років я прочитала близько 500 книг, з них приблизно 300 придбала, а ще стопки журналів. Я прекрасно знаю що пишу. Просто була зайнята витягуючи дипломатичні ноти в письмовій формі, щоб наших українських дипломатів зустрічали за кордоном люди, а не пси з казок Андерсена. "Вони там знають яка Настя пише)) Яка Настя сидить голодна і пішла за здачою"
О.Боклаг 28 сен 2017 ответить
Пропоную до цієї книги своє оповідання "Смайл..., смайл..., смайл...", а також оповідання С.Стеценка, яке посіло кілька років тому перше місце на конкурсі прози "Склянки Часу" (сюжет - смерть співробітника спецслужб від рук дитини в готелі провінційного українського містечка).
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow