Плани видавництва та журналу "Склянка Часу*Zeitglas" на осінь-зиму 2017
Наразі триває робота по укладанню планів журналу "Склянка Часу*Zeitglas" на осінь-зиму 2017 року. Тож, звертаємося до наших авторів та читачів: надсилайте Ваші пропозиції.

Це стосується видавничих проектів, заходів соціально-культурницьких ( зустрічей, дискусій) тощо.


Від активності кожного залежить змістовниість журналу, альманахів "Скіфія", "Октава". Гострити бритву та давати поради треба вчасно, друзі!

 

 

Чекаэмо на Ваші пропозиції у Розділі КОММЕНТАРИИ.

(Будь ласка, вказуйте Ваші справжні імена!)Создан 13 авг 2017  Комментарии       
Всего 3, последний 3 года назад
vash05 13 авг 2017 ответить
Пропоную альманах "Скіфія-осінь-2017" поділити на розділи і присвятити їх таким питанням: 1. Як припинити війну? 2.Що робити з Донбасом? 3. Як повернути Крим? 4.Як підняти економіку України? 5. Якою ми бачимо Україну в наступні роки? Хотілось би, щоб ці питання освітили літератори, а не політики та економісти, ми їх вже наслухались. Літератори - це совість держави, вони не керуються олігархами і не розкрадають народні гроші і власність.
Григорій Ганзбург 18 окт 2017 ответить
Пропоную для видання свою брошуру для батьків "Ваша дитина і музика". Можна також друкувати її по главам у журналі.
   
zeitglas 18 окт 2017 ответить
Пане Григорію, дякуємо. Але у нас є для такої теми музичний альманах ОКТАВА. Надсилайте першу частину, коротку. До 5-ти сторінок. Ми переглянемо.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow