Оголошено IX-й міжнародний поетичний конкурс “Чатує в століттях Чернеча Гора”
Міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено

IX-й міжнародний поетичний конкурс 
“Чатує в століттях Чернеча Гора”.

Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі

«І день іде, і ніч іде…»

  та полягае у художньому осмисленні сьогодення України.


Умови конкурсу:

мова написання – українська або російська;
обсяг твору – обмежується “повними” двадцятьма рядками
( п‘ять класичних чотиривірши).

Тврори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!
вік учасників – не обмежений.
кількість творів – ОДИН!
Термін подання творів до 01 листопада 2018 року.

 

УВАГА!


Надсилаючи свій твір, автору слід замовити і придбати (будь-яку) книгу / книги, або журнал видавництва "Склянка Часу*Zeitglas" (натисніть на зображення унизу, або на посилання

http://zeitglas.io.ua/s217052/

 

 У такий спосіб учасник доводив справою свою щиру участь у конкурсі.  

 У наявності є книги вартістю від 5 грн.

Замовлений по e-mail: zeitglas@ck.ukrtel.net Вами примірник
книги надслано Вам посилкою, післяоплатою, на вказану Вами адресу
УКРПОШТИ.
Через 3-4 дні Вам слід навідатися до поштового відділення, адже нині поштарі не завжди носіть повідомлення, та сплатити вартість примірника та поштові витрати.

Вже заповнений бланк переказу буде вручено Вам на пошті.

Книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.


 Нажаль, саме ця умова була проігнорована багатьма учасниками, що подавали свої вірші на попередній конкурс. Тому їх твори не було узято до розгляду. Це - прикро! Адже у наявності є книги, грошова вартість яких нижча вартостя проїзду у маршрутці... Дивно, коли поети не підтримують творчість своїх колег, купуючи та в такий спосіб популяризуючи їх творчість.

редакция СЧ приймає до розгляду лише авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора (із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).


редакция СЧ приймає до розгляду авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора ( із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).


* тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)
*прозові твори не приймаються.
*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.


Тексти надсилалися на електронну адресу:zeitglas@ck.ukrtel.net

із позначкою Поетичний конкурс «І день іде, і ніч іде…»
Пересилка роздрукованого тексту на папері обов‘зкова за адресою:
«Склянка Часу*Zeitglas»
вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

Довідки за тел: 04736-36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net

 

 

Про перебіг попередніх конкурсів можна дізнатися більше на сайті:
http://zeitglas.io.ua/story


Бажаємо успіху! 


Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені дипломами та нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"

Інші, відзначені за рішенням конкурсного журі роботи, будуть публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

 По завершенню терміну прийому творів

( опісля 1 листопада 2018 року )

плануємо видання Віснику

IX-го Міжнародного поетичного конкурсу

"Чатує в століттях Чернеча гора".

Який зможе придбати кожний атор-учасник, замовивши його примірник (примірники) в редакції. В такий спосіб автор може долучитися до обговорення усіх допущених до конкурсу творів на цьому сайті.Обновлен 24 авг 2018. Создан 28 ноя 2017 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19002, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19002, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow