Альманах "Скіфія-2018-Весна"

25-й випуск.
«СКІФІЯ-2018-Весна» видається із залученням коштів авторів. До альманаху запрошуювалися автори України та країн зарубіжжя.
УМОВИ:
мова написання – українська або російська;
вік учасників – не обмежений.
Термін подання творів завершено: 20 квітня 2018 року.
УВАГА!
Аби надіслати свій твір, автору слід було придбати (будь-яку) книгу - натиснувши на зображення або на посилання, або зображення - аби переглянути та вибрати книги
https://zeitglas.io.ua/s2459328/

Придбані книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.
Усі кошти з продажу книг йдуть на видання журналу "Склянка Часу*Zeitglas" та на співфінансування друку книжок авторів, чиї твори друкувалися на сторінках названого журналу та альманаху "Скіфія".
Авторський примірник «СКІФІЯ-2018-Весна» гарантовано буде надіслано автору в Україні (іноземним авторам надсилається опісля сплати поштових витрат), по виходу в світ.
Автори альманаху "Скіфія-2018-Весна"
Апальков Олександр
Бідненко Наталія
Бовикін Сергій
Буджак Михайло
Буткевич Андрій
Валія Киян & Лоцький Юра
Верлан Надія
Віленська Наталія
Гокк-Шеховцова Валентина
Даник Володимир
Дущак Лариса
Жук Валерія
Карімов Юрко
Козлова Віра
Комісарук Володимир
Корець Ніна
Кульбовський Микола
Мамчич Олена
Милько Світлана
Міщенко Ірина
Моргун Євген
Науменко Яна
Олексієнко Микола
Патарідзе Лілі
Плавенчук Олена
Проценко Микола
Савчин Ярослав
Соловйова Валентина
Уланов Сергій
Фурзенко Надія
Цуркан Олексій
Чижикова Тетяна
Шевців Михайло
Шовтута Олександр
Яцкова Лідія
Прохання до авторів
Будь ласка, сповістіть редакцію про бажану кількість примірників.
Додаткові примірники альманаху можна придбати післяоплатою 90 грн. (плюс поштові витрати), замовивши книгу у видавництві
zeitglas@ck.ukrtel.net
Книги надсилатимуться виключно УКРПОШТОЮ, посилкою, післяоплатою.
Сплата лише по отриманню на пошті.
(Вказуйте у вірному порядку Вашу поштову адресу: Прізвище та ім`я по батькові), номер найближчого до Вас поштового відділення та номер Вашого мобільного телефону.
*Альманах – це різновид видання, збірка літературно-художніх або науково-популярних творів, об'єднаних за якою-небудь ознакою (тематичною, жанровою, ідейно-художньою тощо). Альманах здатний поєднувати найрізноманітніші (на власне функціональному рівні, а також в плані складу учасників, відбору матеріалу і способів його репрезентації) аспекти. Певна перехідність і нестійкість закладена в структурі альманаху як комбінованого «зібрання уривків різних авторів», що проявляється в відносно вільних строках видання, жанровій строкатості, «уривчастій» структурній організації. Альманах займає проміжне положення між періодичними і неперіодичними виданнями (може виступати і як збірка, і як книга), журналістикою і літературою. Його виділяє вільна періодичність виходу в світ, хоча календарна приуроченість чітко простежується: в класичному варіанті - це сезонні календарні свята, пізніше - пам'ятні дати. Альманах відрізняється від таких неперіодичних збірок, як антологія або хрестоматія, своєю новизною, фактом першої публікації текстів. В системі періодики альманах - як і слід виданню перехідного типу - рухливий, нестійкий: він тотожний періодичній збірці, взаємозамінний з журналом і протиставлений газеті. При цьому альманах, на відміну від свого головного конкурента - «товстого» журналу, більш мобільно реагує на динаміку літературного процесу. Але найголовнішою перевагою альманаху є те, що альманах дає можливість проявити себе найрізноманітнішим, а часто ще і невідомим особистостям, подарувати частинку своєї душі читачам, опублікуватися всім, хто має талант і прагне щось донести до інших.
*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.
Редакцією не беруться до розгляду твори, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.