Вийшов друком альманах "Скіфія-2018-Літо"

(проза, поезія, есеї, критика)Альманах 

"Скіфія-2018-Літо"

 26-й випуск

 

СКІФІЯ-2018-Літо.-
Канів. Вид. “Склянка Часу*Zeitglas”, 2018.-236с.
ISBN 978-617-7425-24-2

СКІФІЯ-2018-Літо.-(Літературно-художній альманах)

Літературно-художнє видання

Технічний редактор,
упорядник, оригінал-макет О.В.Апальков
Коректор І.Пустовойт
Обкладинка Є.Гордієнко(використано фрагмент роботи Ярошевич Анастасії)

Здано до набору 22.08.2018. Підп. до друку 245.08.2018.
Гарнітура Courier New Cyrm, Tiemes
Тираж 500 «СКІФІЯ-2018-Літо» видано із залученням коштів авторів. До альманаху запрошувалися автори України та країн зарубіжжя.УМОВИ:

 

мова написання – українська або російська;

вік учасників – не обмежений.

Термін подання творів: завершено 20 серпня 2018 року.

Автор разом із твором (творами) надсилав обов`язково короткий біографічний нарис (українською мовою), зазначаючи рік народження, публікації, книжки, веб-сайт.

 

Автори альманаху "Скіфія-2018-Літо"

 

 

Андрущенко Наталя

Апальков Олександр

Бойко Карина

Буджак Михайло

Віленська Наталія

Гонтарук Любов

Дериземля Євгенія

Єльпітіфоров Євген

Згут Ірина

Іва Наталія

Карабин Ольга

Киян Валія & Лоцький Юра

Козлова Віра

Комісарук Володимир

Краля Анастасія

Кульбовський Микола

Мамчич Олена

Моргун Євген

Наслунга Влад

Немолот Вікторія

Остролуцька Антоніна

Пащенко Микола

Плавенчук Олена

Поїденчук Руслан

Прокопенко Павло

Проценко Микола

Рейцен Євген

Стасюк Микола

Типчук Дарія

Череда Катерина

Шеврон Володимир

Шовтута Олег

Шовтута Олександр

Яцкова Лідія


Авторський примірник «СКІФІЯ-2018-Літо» гарантовано буде надіслано автору в Україні (іноземним авторам надсилається опісля сплати поштових витрат), по виходу в світ.

 

Прохання до авторів
Будь ласка, сповістіть редакцію про бажану кількість примірників.

Додаткові примірники альманаху можна придбати післяоплатою 90 грн. (плюс поштові витрати), замовивши книгу у видавництві

zeitglas@ck.ukrtel.net

Книги надсилатимуться виключно УКРПОШТОЮ, посилкою, післяоплатою.

Сплата лише по отриманню на пошті.

(Вказуйте у вірному порядку Вашу поштову адресу: Прізвище та ім`я по батькові), номер найближчого до Вас поштового відділення та номер Вашого мобільного телефону.
Обновлен 28 авг 2018. Создан 22 апр 2018  Комментарии       
Всего 13, последний 2 года назад
Анастасія Краля 18 мая 2018 ответить
Дуже добре,що надається можливістьдрукуватися в альманасі і початківцям. З самого дитинства мріяла стати письменником, пройшла "Крим і Рим і мідні труби", але якось взимку 2013року один "містер Х" залишив мене без мрії, я мало не померла,спустошилась, мало не збожеволіла адже цей весь час зустрічала людей, знайомилась з читачами просто навулиці і т.д. мало не ночувала на вокзалі, лише зараз оговтуюсь і розумію, що життя продовжується далі .Дякую за таку можливість.Обовязково спробую свої сили ще раз. Я так стараласьдочитатись до членів літературних спілок, адже дуже важливо,щоб був багаж знань,літературний запас слів і т.д. але для цього мені може знадобитися ціле життя. А я пишу і марю,а перед очима Анастасія Лісовська.Після того як прочитала історію медицини взагалі все відкрилосьяк на долоні. Дуже цікаво . Дякую
Ан. 22 мая 2018 ответить
От тільки я бачу молодого чоловіка з калькулятором в руках , та він і сам як калькулятор.
Ан. 22 мая 2018 ответить
Господи, поверни мені маму!!!
Ан. 22 мая 2018 ответить
Памятаєте скачки коней в Булгакова? Так от як я припиню пригати то буде трохи важко декотрим людям матеріально і не тільки. Але ж мені навіть не дали відпочити. Пригає одна людина а відпочиває зовсім інша? Де логіка? Могли б і зрозуміти , що я ночами стерегла малютку, недосипала, тому що ковдра була порізана, потолок впав в краватку, дитина сильно попеклася кипятком, і ви мене лишили без моральної підтримки, гроші з карточки пропали, це підтверджено документально. Просто не очікували, що я візьмусь дочитуватись до вас, а все чекають ну коли вона вже збухається! Взагалі то я збираюсь приймати хрещення в пятидесятників і алкоголю не приємлю взагалі, просто мені здається що своїми молитвами і воплями вони найближче наближаються до Ісуса, котрий розривався на розпятті .
Ан. 22 мая 2018 ответить
Взагалі то я знаю що моя письмова робота претендує на орден Нестора літописця. А ще поки я була з донькою за межами міста, було видно як з дерева невідома істота пригнула на малину, зламала гілку на дереві і погнула всю малину під час нашої відсутності. Я думала що була якась буря, але в сусідів все нормально.
Ан. 22 мая 2018 ответить
Хтось обовязково пробіжиться цими коментами і після цього їх повидаляє, а мені на душі полегшає, невже що комусь виговорилась.
Ан. 24 мая 2018 ответить
просто щастя вічним не буває.
Ан. 26 мая 2018 ответить
Однажды с высоты небес,
Упал огромный грех.
За грехом потянулся бес,
Чем дарит людям смех.
Ан. 09 июн 2018 ответить
Я взагалі не розумію в цій країні хтось є відповідальний? Чому Порошенко бере слухавку за наркобарона? Я нічого про Порошенка й чути не хочу. Хай показує всім країнам на що йому вистачає, а не мені одній. Нашого премьєра дружина підсунутись не хоче? Будемо спати разом. Так прикольніше! Я третя світова повитушка і я не дам щоб якесь бидло витирало об мене з дитиною ноги. Влада не мала права забрати в мене дитину і не повідомити її місце перебування за офіційним зверненням без медичного огляду. Забрали дитину і три дні не повідомляли її координат. Політики ви не ОХРЕНІЛИ? Я не збираюся знаходити з МУСОРАМИ спільну мову. Я не хочу повертати дитину. Батюшки мені не дали довчитися, зараз з дому вигнати не можуть. ТО вже як виганяєте то заганяйте додому, мені потрібен мій Хаджибей. Де те бидло , що до мене дзвонило? Їх ще не стратили за кордоном? Нічого не хочу чути про свиней і Порошенка в тому числі. А що не мусора? На сході давно валялися, давно їсти просили, то з полону повернути... Ваш Порошенко банкрот! МЕні дешевше ікру їсти і хліб з маслом ніж його цукерки. А ви купіть солодку картошку і зготуйте вдома самі.
Ан. 09 июн 2018 ответить
коли я маленька зустрічала перед смертю прабабцю Антоніну, в нас ще тоді мобільних не було. Скільки разів я залишалась в лісі...
Ан. 09 июн 2018 ответить
Ви не подумали, що я можу бути просто закохана. Для того щоб жити , потрібно любити.
Ан. 09 июн 2018 ответить
таких голодних як українці немає в цілому світі. Порошенко ще не всім похвалився стаканом соку і телевізором (плазмою).
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow