Міжнародний журнал #Склянка_Часу_Zeitglas офіційний медіа-партнер II-го міжнародного форуму #Ukrainian_ID
Міжнародний журнал #Склянка_Часу_Zeitglas офіційний медіа-партнер II-го міжнародного форуму #Ukrainian_ID інформує про перебіг підготовки та планові зустрічі. Долучайтеся до обговорення та співпраці. Адже, справа того варта!

 

«Український Давос»

 

У Каневі 7-8 червня вдруге відбудеться Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, який вже встигли назвати «українським Давосом», проводячи аналогію зі Всесвітнім економічним форумом, який збирає інфлуенсерів з усього світу. Головною темою заходу в цьому році стане «Революція цінностей». Серед спікерів - лідери думок України та світу, експерти в галузі економіки, енергетики, екології, в питаннях суспільства, політики, комунікацій, повноважні дипломати, інвестори, гуманітарії. За результатами Ukrainian ID буде створена «Конституція цінностей» - звід ключових правил гуманітарної безпеки й суспільного життя України.Головною метою Форуму (https://ukr-id.com/uk/) є створення ефективної діалогової платформи, що об’єднує вітчизняних та світових лідерів думок задля генерування нових сенсів,  забезпечення майбутнього країни на фундаменті стрімкого розвитку економіки та людського капіталу, а також - крізь призму децентралізації - створення та відпрацювання моделі економічного зростання регіональних центрів на прикладі успішних кейсів світу та України, зокрема Канева.

 

 

Під час Форуму українські та світові лідери випрацюють стратегічні напрямки в розвитку освіти, економіки, політики, технологій, культури, туризму, гуманітарної безпеки та гендерного права. . Загалом дискусія відбуватиметься в рамках десяти тематичних панелей. У минулому році в обговоренні взяли участь понад 300 експертів, а цього року організатори планують зібрати близько 500. Серед питань, які будуть порушуватись під час дискусій, – нова безпекова стратегія країни: людина як найвища цінність, ефективна енергетична стратегія: «Консенсус 3хЕ: Енергетика, Економіка, Екологія», виклики та перспективи децентралізації, цінність, як ціль, інвестиції в українську інфраструктуру та пошуки шляхів, як оживити водні артерії, «вага» культурного капіталу, культурний туризм, як драйвер економіки. Також на Форумі в партнерстві з Інститутом Майбутнього України буде презентовано нову економічну стратегію з акцентом на гуманізацію економіки.

 

Панель Community ID та платформа «Big Ideas for Small Cities»  розгляне успішні кейси розвитку місцевих громад крізь призму процесу децентралізації.До флешмобу зі створення Конституції цінностей вже долучилися українські та світові інтелектуали: відомий український письменник Юрій Андрухович, бельгійський соціолог Паскаль Гілєн, знаменитий режисер Роман Балаян, директор Австрійського культурного форуму Д-р Ульф Хаусбрандт, професор Гарвардського університету, літературознавець Григорій Грабович, відомий урбаніст Д-р Норберт Нойхауз та філософ Вахтанг Кебуладзе, меценат і підприємець Євген Уткін, відомий художник Олександр Ройтбурд, політик та нардеп Олена Сотнік, знаний громадський діяч Віктор Андрусів, політолог Микола Давидюк та інші.

 

В рамках Форуму відбудеться нагородження лауреатів Ukrainian ID Awards - щорічної міжнародної премії за вклад у розвиток суспільства і принципів гуманізму, рівності та суспільного блага. Першим лауреатом премії став український кінорежисер, незаконно ув’язнений в Росії, Олег Сенцов – за незламне прагнення свободи та громадянську гідність.

 

Також під час Форуму відбудеться міжнародний мультидисциплінарний фестиваль «Sheva Fest» (https://shevafest.com/), який поєднує сучасне мистецтво - музику, літературу, театр і кіно. 

 

 

У цьому році до форуму в якості Спеціальних партнерів долучилися компанія Winner Group, Укргазбанк, бізнес-центр нової формації K/Most. Радіо-партнерами виступили Бізнес Радіо, Радіо Шансон та Power FM,  генеральним медіапартнером - сайт Liga.net, а генеральним друкованим партнером - журнал Фокус. 

 

Місце проведення заходу було обрано невипадково - Канів є географічним та духовним центром України, який нерозривно пов'язаний із символом країни, головним її національним брендом - Тарасом Шевченком.

 

Ukrainian ID також має благодійну мету. Реєстраційні внески Форуму та кошти з продажу квитків на фестиваль «Sheva Fest» будуть спрямовані на завершення будівництва Шевченкового культурного центру у м.Каневі. 

 

«Другий Форум Ukrainian ID у Каневі, в якому обговорюватимемо питання нової економічної та ефективної енергетичної стратегії, проблеми водної інфраструктури, успіхи та прогалини децентралізації, спільно з питаннями культури, туризму, освіти, гендерної рівності, ми назвали «Революція цінностей», - зауважує президент Форуму Наталія Заболотна. - До підмурків просякнута невіглаством, корупцією й несправедливістю державна машина потребує негайного перезавантаження. Мають бути демонтовані усі засоби свідомої люмпенізації суспільства. Воно має визначити нові орієнтири й отримати шанс на нове майбутнє. Політика в Україні померла, нас врятують лише цінності».

 

За цим посиланням ви зможете знайти ключові коментарі та тези спікерів прес-заходу з нагоди презентації програми Форуму, яка відбулася 17 квітня в УКМЦ: http://bit.ly/2Zjb52U


Прес-реліз: 
http://bit.ly/2IElSiC

 

Фотоматеріали:https://fex.net/s/cv7vevd

 


За додатковою інформацією та з питань організації інтерв’ю з президентом Форуму Наталією Заболотною просимо звертатись до прес-служби Ukrainian ID – Агенції PR Batteries:

до прес-служби Ukrainian ID – Агенції PR Batteries!:Ольга Лаптєва, керівник прес-служби:+380933055196

olga@prbatteries.com


https://www.facebook.com/OlgaaLapteva

 

 www.prbatteries.com

 

 
Обновлен 10 июн 2019. Создан 27 апр 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow