"Склянка Часу*Zeitglas"-МЕДІА-ПАРТНЕР Черкаського книжкового фестивалю
"Склянка Часу*Zeitglas"-МЕДІА-ПАРТНЕР Черкаського книжкового фестивалю


 

Міжнародний журнал та видавництво

"Склянка Часу*Zeitglas",

в якості МЕДІА-ПАРТНЕРА,

бере участь у Черкаському книжковому фестивалі, що

відбудеться у м.Черкаси із 11 по 13 жовтня 2019 року.

 

 

https://zeitglas.io.ua/s217052/

 


 

У рамках цього форуму братимуть участь 48 видавництв та організацій, відбудеться творча дискусія за участю редакції та авторів

міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas",
до якої ЩИРО запрощуємо наших авторів: письменників, поетів, критиків, художників та прихильників сучасного літературно-мистецького простору.


День, час та міце проведення заходів: 

 11-13 жовтня 2019 року, м.Черкаси у приміщені Обласної Філармонії

 

 

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

У роботі форуму та робочих платформ міжнародного видавництва

"Склянка Часу*Zeitglas"

візмуть участь:

 

Журналіст RP-Reprostudio та Buerger Zeitung Манфред Вельцель (ФРН)

Автор ряду публікацій культурницької тематики співвідносин Україна-Німеччина, Росія-Німеччина. Центральна увага яких приділялася ролі творчиїх особистостей у формуванні культуного простору поза обмеження  кордонами і часом. Програмна публікація із продовженням "Спалені поети" у якій йдеться про ксенофобські тенденції у всьому світі. Ось уривок: "В більшості своїй виходять вони від незадоволених людей, які всю провину за свою незадоволеність покладають «на інших», на іноземців, у яких інша релігія або не такий колір шкіри. Ми повинні остерігатися такої спрощеності в поглядах. Тільки багатогранність сприйняття простору може допомогти нам зберегти цей дивний світ для наших внуків і правнуків..."  

 

Перекладач Хельга Хомутина (ФРГ)

Її авторському перекладу на німецьку мову належать: роман Анатолія Крима "Труба", Олександра Апалькова "Нрави города Ка", поезії Володимира Вакуленка, Любові Бенедишин, Миколи Петренка, Сергія Лазо, Сергія Левченка, Олександри Малаш та інших українських авторів.

 

 

Редакторка музичного альманаху "Октава" Ірина Апалькова (Україна)

Хормейстер, авторка ріду музикознавчих публікацій в українськйй періодиці та навчального посібнику "Хорознавчий лексикон". Редагує музичний альманах "Октава", що видається (українською та російською мовами) із 2015 року. Мета альманаху – популяризація розмаїття музичної культури України. На сторінках, поділених на розділи, публікуються нариси про творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори тощо. До альманаху приймаються виключно авторські твори. Редакція надає преференції статтям, розвідкам, коли за даною темою популярна література відсутня. У деяких випадках статті можуть бути відтворенням маловідомих матеріалів, що стали бібліографічною рідкістю (публікації давнішніх періодичних видань, іноземні публікації, що не перекладалися українською мовою.

 

 

Композитор та музикознавець Марина Денисенко-Сапмаз (Туреччина)

Член Спілки композиторів України, з 2006 — Спілки театральних діячів.2006 — кандидат мистецтвознавства, доцент. Брала участь у фестивалях сучасної музики (Київ, С.-Петербург, Іваново), має нотні видання за кордоном (Франція, Бельгія).Автор ряду симфонічних, камерних та хорових творів, музики до театральних вистав, оркестрових перекладень, статей у наукових збірках. Друкувалася у літературних альманахах, має збірку поезій «Мандрівка» 2015, Лауреат композиторської премії (1998), педагогічна діяльність її відзначена грамотами НМАУ, (2008), Golden Key InternationalMusic Festival (New York: 2012), Çocuklarla Pıyano Şenliği (Türkiye: Antalya 2014) З 2012 року живе і працює в м. Анталья, Туреччина.

 

Знання як продуктивна сила стає важливішою за землю, капітал та фізичну працю. Без знання немає шансів у глобальному змаганні. У наш час знання зростає із небаченою дотепер швидкістю… Благотворна влада розуму проти сизого невігластва...

Про це та літературу українського простору в інтерв*ю на тему тижня із Олександром Апальковим редактором та видавцем міжнародного журналу та видавництва  журналу «Склянка Часу*Zeitglas»

 

 


 

lang="UK"> 

 

 


Запрошуємо до спілкування.Щиро  дякуємо  усім за  інтерес  до нашого журналу. Редакцію, авторів СКЛЯНКИ  і читачів цікавить Ваша думка про нашу справу.

Будь ласка, пишіть Ваші роздуми у розділ КОММЕНТАРИИ на цій сторінці
Для цього не обов`язково реєструватися.

З повагою, Олександр Апальков,

редактор міжнародного видивництва та журналу«Склянка Часу*Zeitglas»

тел. (04736) 36805

 

 

 

 

zeitglas@ck.ukrtel.net

 

На виставці-форумі буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

  • наукова і публіцистична
  • художні книги для дорослих і дітей
  • навчальна і довідкова
  • періодичні і газетно-журнальні видання
  • мистецтвознавча і музична
  • подарункові і мистецькі альбоми

Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма. Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і з молодими початківцями на літературній ниві. 

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!Обновлен 12 окт 2019. Создан 13 авг 2019  Комментарии       
Всего 2, последний 1 год назад
"Єто нє он" 15 авг 2019 ответить
у пиміщені Обласної -- пропущена "р" --"День, час та міце проведення заходів:
11-13 жовтня 2019 року, м.Черкаси у пиміщені Обласної Філармонії
"
з повагою Бовикін С.М.
zeitglas 16 авг 2019 ответить
Дякуємо! Вирпавлено.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow