відбудеться у м.Черкаси із 11 по 13 жовтня 2019 року.
У рамках цього форуму братимуть участь 48 видавництв та організацій, відбудеться творча дискусія за участю редакції та авторів
У роботі форуму та робочих платформ міжнародного видавництва
"Склянка Часу*Zeitglas"
візмуть участь:
Журналіст RP-Reprostudio та Buerger Zeitung Манфред Вельцель (ФРН)

Автор ряду публікацій культурницької тематики співвідносин Україна-Німеччина, Росія-Німеччина. Центральна увага яких приділялася ролі творчиїх особистостей у формуванні культуного простору поза обмеження кордонами і часом. Програмна публікація із продовженням "Спалені поети" у якій йдеться про ксенофобські тенденції у всьому світі. Ось уривок: "В більшості своїй виходять вони від незадоволених людей, які всю провину за свою незадоволеність покладають «на інших», на іноземців, у яких інша релігія або не такий колір шкіри. Ми повинні остерігатися такої спрощеності в поглядах. Тільки багатогранність сприйняття простору може допомогти нам зберегти цей дивний світ для наших внуків і правнуків..."
Перекладач Хельга Хомутина (ФРГ)

Її авторському перекладу на німецьку мову належать: роман Анатолія Крима "Труба", Олександра Апалькова "Нрави города Ка", поезії Володимира Вакуленка, Любові Бенедишин, Миколи Петренка, Сергія Лазо, Сергія Левченка, Олександри Малаш та інших українських авторів.
Редакторка музичного альманаху "Октава" Ірина Апалькова (Україна)

Хормейстер, авторка ріду музикознавчих публікацій в українськйй періодиці та навчального посібнику "Хорознавчий лексикон". Редагує музичний альманах "Октава", що видається (українською та російською мовами) із 2015 року. Мета альманаху – популяризація розмаїття музичної культури України. На сторінках, поділених на розділи, публікуються нариси про творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори тощо. До альманаху приймаються виключно авторські твори. Редакція надає преференції статтям, розвідкам, коли за даною темою популярна література відсутня. У деяких випадках статті можуть бути відтворенням маловідомих матеріалів, що стали бібліографічною рідкістю (публікації давнішніх періодичних видань, іноземні публікації, що не перекладалися українською мовою.
Композитор та музикознавець Марина Денисенко-Сапмаз (Туреччина)

Член Спілки композиторів України, з 2006 — Спілки театральних діячів.2006 — кандидат мистецтвознавства, доцент. Брала участь у фестивалях сучасної музики (Київ, С.-Петербург, Іваново), має нотні видання за кордоном (Франція, Бельгія).Автор ряду симфонічних, камерних та хорових творів, музики до театральних вистав, оркестрових перекладень, статей у наукових збірках. Друкувалася у літературних альманахах, має збірку поезій «Мандрівка» 2015, Лауреат композиторської премії (1998), педагогічна діяльність її відзначена грамотами НМАУ, (2008), Golden Key InternationalMusic Festival (New York: 2012), Çocuklarla Pıyano Şenliği (Türkiye: Antalya 2014) З 2012 року живе і працює в м. Анталья, Туреччина.
Знання як продуктивна сила стає важливішою за землю, капітал та фізичну працю. Без знання немає шансів у глобальному змаганні. У наш час знання зростає із небаченою дотепер швидкістю… Благотворна влада розуму проти сизого невігластва...
Про це та літературу українського простору в інтерв*ю на тему тижня із Олександром Апальковим редактором та видавцем міжнародного журналу та видавництва журналу «Склянка Часу*Zeitglas»
lang="UK">
На виставці-форумі буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:
Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма. Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і з молодими початківцями на літературній ниві.
Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!