альманах "Скіфія-2019-Зима"

(проза, поезія, есеї, критика)Альманах "Скіфія-2019-Зима"

(проза, поезія, есеї, критика)


ISBN 978-617-7425-40-2

 

 

Наразі видано 32-й випуск.

«СКІФІЯ-2019-Зима» видається із залученням коштів авторів.

До альманаху запрошуються автори України та країн зарубіжжя.

 

Примірники можна придбати післяоплатою 80 грн., замовивши їх у редакції: zeitglas.kaniv@gmail.com

 

 

Їх буде надіслано Вам на вказану Вами адресу УКРПОШТИ.

Через 3-4 дні  опісля замовлення слід буде навідатися до поштового відділення, адже  нині  поштарі  не  носять  повідомлення,  сплатитивартість примірників та поштові витрати.

 

 

 

Автори альманаху

"Скіфія-2019-Зима"

 

Апальков Олександр

Віленська Наталія

Георгієва Світлана

Георгієва Світлана

Гузнак Наталія

Долінський Юрій

Живолуп Людмила

Зеленчук Тетяна

Івушкіна Юлія

Киян Валія & Лоцький Юра

Коваль Ольга

Козинець Олександр

Комісарук Володимир

Костикова Тетяна

Крук Денис

Кулькова Галина

Левіна Оксана

Лях Юрій

Магурін Олександр

Матузок Любов

Місюра Віктор

Міщенко Ірина

Москалець Микола

Новікова Наталія (Аннета Веро)

Ост Анна

Проценко Микола

Ромен Людмила

Стиркіна Юлія

Твіст Тоня

Теліус Ірина

Федишин Оксана

Шалата Михайло

Шовтута Олег

Шовтута Олександр

Ян-Чернишева Тетяна

 

 

 

УМОВИ подання авторських творів:

мова написання – українська або російська;

вік учасників – не обмежений.
Термін подання авторських творів на розгляд редакції завершено 30 грудня 2019 року.

Автор разом із твором (творами) надсилав обов`язково короткий біографічний нарис (українською мовою), зазначаючи рік народження, публікації, книжки, веб-сайт.УВАГА!


Аби надіслати свій твір, автору слід було придбати (будь-яку) книгу - натиснувши на зображення або на посилання, або зображення - аби переглянути та вибрати книгиhttps://zeitglas.io.ua/s2459328/
Придбані книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.


Усі кошти з продажу книг йдуть на видання журналу "Склянка Часу*Zeitglas" та на співфінансування друку книжок авторів, чиї твори друкувалися на сторінках названого журналу та альманаху "Скіфія".


 Авторський примірник «СКІФІЯ-2019-Зима» гарантовано буде надіслано автору в Україні (іноземним авторам надсилається опісля сплати поштових витрат), по виходу в світ.

 Текст (тексти) разом із короткою біографією автора слід надсилати на розгляд редакції електронною поштою zeitglas@ck.ukrtel.netРоздруківка твору на папері - обов*язково лише для авторів, котрі ВПЕРШЕ подають свої твори до нашої редакції, надсилається простим листом УКРПОШТОЮ за адресою видавництва:

вул.Шевченка, 31/32,
м.Канів,
Черкаської обл.
19003*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.

 


Редакцією не беруться до розгляду твориспрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

 Обновлен 21 мая 2020. Создан 29 ноя 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow