Оголошено 10-й міжнародний конкурс на краще коротке оповідання «Zeitglas-2020»

Проза, написана у 2020 році. Оголошено 10-й міжнародний конкурс 

на краще коротке оповідання 

«Zeitglas-2020»
(проза)*

Редакцією не беруться до розгляду твори, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.


 Головна мета цього конкурсу полягає у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів з найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Умови конкурсу:

мова написання — українська або російська;
обсяг — до 14000 знаків. (Не більше!)
вік учасників — не обмежений.
кількість творів — ОДИН!
тематика — сьогодення...


 Термін подання творів до 30 грудня 2020 року.
Довідки за тел. (04736) 36805

zeitglas@ck.ukrtel.net


* будь-який автор має можливість надіслати ВЛАСНИЙ текст на предмет конкурсного розглядулише виконуючи усі умови подання авторських творів!


УВАГА! 


Аби надіслати свій твір, автору слід спершу придбати (будь-яку) книгу / книги видавництва "Склянка Часу*Zeitglas" (аби переглянути та вибрати книги, натисніть на зображення що униз, або на це посилання
http://zeitglas.io.ua/s217052/


У такий спосіб учасник доводить справою свою щиру участь у спільній справі популяризації сучасної літератури України.

Придбані книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.
Без виконання цієї умови твори не беруться. 

 
На отримані з продажу книг кошти буде видано збірку перекладів німецькою мовою авторів-переможців та лауреатів цього та попередніх конкурсів.Редакция журналу СЧ бере до розгляду авторські тексти за обов`язкової наявності:

- "короткого листа” (що надсилається, чітко зазначивши назву конкурсу, твору та авторства)

- короткої біографії автора ( із обов*язковим зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: СПЕРШУ - прізвище та ім`я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, область,поштовий індекс, телефон, е-пошта ).

 * тексти повинні надсилатися до редакції журналу  на е-скриньку:

zeitglas@ck.ukrtel.net  із позначкою «Конкурс оповідання» у програмі Word або RTF ( з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) та пересиланням звичайною УКРПОШТОЮ (простим листом) у роздруковці на папері з обов`язковим власноручним підписом автора.

 

Пересилка роздрукованого тексту оповідання на папері із підписом автора - обов‘зкова
за адресою:

«Склянка Часу*Zeitglas»
Вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003


Подавайте вашу адресу лише так:
(Прізвище та ім`я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, е-пошту).


Автори трьох найкращих оповідань будуть відзначені дипломами.
 Відзначені роботи, за рішенням конкурсного журі, будуть опубліковані на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas» та літературного альманаху «Скіфія».

*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.


Усі долучені редакцією твори буде оприлюднено у спец-виданні ВІСНИКУ 10 - го міжнародного конкурсу короткої прози ZEITGLAS-2020.

Вісник буде надсилатися членам конкурсного журі та авторам-учасникам.ВІСНИКИ

минулих конкурсів

 

 

 

було і буде далі представлено на найбільших в Україні книжкових міжнародних форумах "КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ" (2015, 2016 та 2017 рр.) та "КНИЖКОВІ КОНТРАКТИ"

Дипломом буде відзначено й автора, твір якого набере найбільший рейтинг оцінки прямого обговорення у КОММЕНТАРЯХ.


*Редакцією не беруться до розгляду твори, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.Журі конкурсу на краще коротке оповідання «Zeitglas-2020» 
БРУСЛИНОВСЬКИЙ Євген, /Україна/ (нар. 1962 р.). Прозаїк. Член НСЖУ. Головний редактор газети «Дніпрова Зірка». Друкувався в періодиці. Автор і видавець “Брусліновського календаря” (1996). Заслужений журналіст України.


ПАСЕНЮК В‘ячеслав /Україна/ (нар. 1949 р.). Поет, прозаїк. Член МСПУ. Твори публікувалися в журналах «Литва литературная», «Донбасс», «Вильнюс», «Радуга» т.і..
 Автор Книг: «Голос и больше ничего», «Образ жизни», «Объём и плоскость», «Паломник речи», «Ожидание дождя», «Травка-буквица».


АВРАМЕНКО Юлія /Україна Народилася 1990 року.  журналіст, сценарист. Закінчила Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. За плечима близко 10 років роботи на телебаченні у якості сценарсита реаліті-шоу та тревел-шоу. Написала понад 120 сценаріїв для тревел-шоу “Орел і Решка”. Працювала у 65 країнах світу. Випуски програми “Орел і Решка” зняті та змонтовані Юлією отримували премії ТЕФІ (Росія) та Телетріумф (Україна).


АПАЛЬКОВ Олександр /Україна/ (нар. 1961 р.) Прозаїк, перекладач. Головний редактор та видавець літературно-мистецьккого журналу «Склянка Часу*ZeitGlas». Твори публікувалися у періодичних виданнях України, Росії, Німеччини, США. Зокрема в часописах «Радуга», «Київська Русь», «Літературний Чернігів», «Свобода». Автор книг: «Два оповідання» (1998), «Нравы города Ка» (1998), «Не Боварі» (1999), «Deutsche Texte» (2000), «Львів-Луганськ-Біс» (2003), «Разложи танец» (2004), «Нотатки про дружбу» (2005), «Кизилови пропілеї», (2007), «Гришатин гріх», (2007), «Колючі дерева» (2012), «Обновлен 14 янв 2020. Создан 13 янв 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow