З приводу видання книг
  

Видавництво "Склянка Часу*Zeitglas" друкує лише книги авторів, чиї твори публікувалися на сторінках журналу "Склянка Часу" та альманаху "Скіфія".

 

NB.

Ми  видаємо  лише книги авторів нашого журналу, котрих читач журналу"Склянка Часу*Zeitglas" визнав як найкращих. (Це опитування  проводиться щорічно. Тож раз у рік видаємо своїм коштом лише 3 книжки, як правило: проза, поезія, єсеї.) Такі книги - невеликі за обсягом сторінок. Коли хтось із наших авторів  бажає видати власну книгу - ми надаємо 20% знижки видавничих витрат, решту суми автор збирає сам, чи вносять його спонсори. Відповідно цьому - розподіляється наклад (тираж). Всі кошти, отримані від продажу книг, альманахів та журналу "Склянка Часу" йдуть виключно на видання названого журналу та трьох книг найкращих авторів.

 

Будь ласка, читайте уважно нижченаведену інформацію:

 

Редакцією не беруться до розгляду твори, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

 

Калькуляція витрат по кожній книзі  ведеться окремо. Це пов`язано із різними чинниками впливу (актуальна ціна на папір, накладні витрати тощо). Особливо тепер.


Атору, котрий бажає видати власну книгу, слід надіслати до редакції

zeitglas.kaniv@gmail.com текст майбутньої книги (одним файлом) у програмі RTF, власне фото (розрішенням 300 точок), коротку біографічну довідку (її буде розміщено разом із фото на обкладинці), вказати бажаний формат книги ( наприклад:11х17,5 см.) , наклад (тираж), папір, вид обкладинки.


На цій підставі буде зроблено оригінал-макет книги та узгоджено її ціну. Термін друку книги становить  від 1,5 до 4-х місіців  від дня переказу передоплати друкарських витрат.

 

Причому, 20% витрат редакція бере на себе. Ці ж 20% накладу лишаються у розпорядженні видавництва. ( Для виставок, обов`язкової розсилки до наукових бібліотек, держ-установ, презентацій, бук-кросінгів, благочинних дарунків, акцій тощо.

Усі видані  книги водночас отримують власну електронну версію. Цей контент буде поширюватися і-магазинами Кассіопея (Україна), на іноземних ресурсах Amazon.com, Barnes and Noble, Tunes Dobra Book (США) тощо.

 

 


Авторам слід відповідально ставитися до власних рукописів.  Тексти мають бути вичитаними й виправленими остаточно.

 

Тексти повинні надсилатися е-поштою zeitglas.kaniv@gmail.com

та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (12 кегль, з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) *

 

Видавництво не залучає коректорів - справа обтяжлива й витратна. Ми ж намагаємося видавати книги недорогі. Аби придбати їх мали змогу  пересічні люди. Молодь, в першу чергу. 

Були б раді, аби до справи розповсюдження наших книг долучалося більше волонтерів. (Поширення інформації через мережу і-нету, книгарень регіонів за місцем проживання тощо.)

 

З повагою, Олександр Апальков,
редактор міжнародного видивництва та журналу
«Склянка Часу*Zeitglas»
тел. (04736) 36805

zeitglas.kaniv@gmail.comОбновлен 16 янв 2021. Создан 23 июн 2014  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
zeitglas 02 сен 2014 ответить
"Ваше видавництво є привабливим з кількох точок зору: а) Ви намагаєтесь розповсюджувати власну продукцію, а не просто віддаєте її авторам; б) Ви проводите всеукраїнські акції; в) Ви активно рекламуєте і себе, і власну продукцію."
Бажаю успіхів у Вашій многотрудній, але благородній справі.
З повагою
Володимир Даник
член Національної спілки письменників України,
лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов».
Із е-листа від 2.09.14р.
zeitglas 02 сен 2014 ответить
Шановний пане Володимире,
дякую за відповідь та доброзичлеве ставлення до нашої справи.

Тож ми й намагаємося, мірою сил, співдіяти авторам. На фоні того, що наша економіка за експертними даними МВФ та Всесвітнього банку прогнозуєтся Украині 10% зниження, а здешевлення нашої валюти вже становить 62%..., вартість виготовлення книг зростатиме. А як вже потім їх продавати? Запитання ...

Однак, ми працюватимемо, поки будуть сили...
Хай Вам щастить і таланить.

Більш докладно про нас на сайті:
http://zeitglas.io.ua/story

З повагою Олександр Апальков, редактор.
** Довідки за тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow