книга Тетяни Череп-Пероганич "Іриси для коханого"
У видавництві

«Склянка Часу*Zeitglas»

 

побачила світ нова книга віршів Тетяни Череп-Пероганич

"Іриси для коханого"

 

— Склянка Часу*Zeitglas, 2014. — 24 с. 
ISBN: 978-966-2306-64-4

ББК: 84.4

 

Редактор Оксана Радушинська

Художник Таміла Гринюк


Від великого кохання народжуються діти і... книжки. Ця — саме така. В ній зібрано двадцять одкровень авторки — маленька часточка того, про що хочеться сказати людині, яка поруч. Читайте і не забувайте дарувати рідним людям теплі слова… щодня.

 

Хоча, авторка присвятила поетичні етюди нової книги Юрію Пероганичу, коханому чоловіку, поезії будуть близікими кожному поціновувачу сучасного красногописьменництва.

 

"Ми добре знаємо, що таке біль. Він був у нас колись – у кожного свій. Може тому веселка радості, дарована долею, тепер завжди над нами. 

 Господи, будь ласка, не дай потьмяніти її кольорам."


 

 

 Книгу "Іриси для коханого" можна придбати післяоплатою (15 грн.), замовивши її у видавництві zeitglas@ck.ukrtel.net Обновлен 25 ноя 2014. Создан 13 июл 2014  Комментарии       
Всего 2, последний 5 лет назад
Маргарита Шевернога 25 июл 2014 ответить
Книга пані Тетяни – подарунок для коханого чоловіка (як мені здається). Лаконічно, але ємко – чоловіки не люблять жіночих теревенів.
Книга дуже інтимна, призначена саме для Нього, єдиного. Лише він може до кінця зрозуміти кожне слово, кожний образ. Згадати, читаючи, яскраві моменти спільного життя.
Такі одкровення не для чужих вух. Проте я б порадила прочитати «Іриси для коханого» кожній людині. Книга змушує замислитись, переоцінити власні погляди на життя, кохання, роздивитися уважніше людину, яка поруч з тобою.
Спочатку щемить серце: ах, яке у них кохання! Чому у мене не так? Але до кінця книги розумієш, що це не історія кохання, а щоденник почуттів, розповідь, у якій не ідеалізація коханого чоловіка, а правда буття: пристрасть і буденність, біль образ і щастя завжди бути разом… Можна зробити «Іриси для коханого» настільною книгою, а можна написати свою книгу – інший букет одкровень для власного чоловіка.
tanyacherep@mail.ua 03 ноя 2014 ответить
Дякую, пані Маргарито. Не часто так хтось може зрозуміти автора.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
„СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS” міжнародний літературно-художній журнал та видавництво вул. Шевченка, 31/32 Канів, 19003, Україна. Тел/факс: (04736) 36805 З 1995 року дає рівні можливості маститим і авторам-початківцям. Одночасно українською, російською та німецькою мовами. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net web: www. zeitglas.io.ua Директор: Олександр В. Апальков **************************************************************************** „Склянка Часу*ZeitGlas” Publishing house and international literary - art magazine Street. Schewtschenko, 31/32 Kaniv,19003, Ukraine. Phone/fax: (04736) 36805 Since 1995 gives equal opportunities known and beginning authors. Simultaneously in the Ukrainian, Russian and German languages. mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net The director: Alexander W.Apalkow